עומר אדם, שמפניות יוקרתיות ועוד: אלכסה תמרי התחתנה

עונת החתונות בקרב האלפיון העליון מגיעה לשיאה וגם: החופשה התאילנדית של בר רפאלי והפרמיירה של פולישוק

זמן צפייה: 03:02
| עונה החתונות לא נעצרת בחתונתם של בנו של עופר נמרודי ויורש העצר ליבואנית הרכב בועז קרסו, חתונה נוספת מצטרפת לעונות החתונות של האלפיון העליון. הפעם מדובר בחתונת נכדתו של המפיק מיקי פלד, בעלת המותג  Rockglam אלכסה תמרי והיהלומן עדן טווינה. החתונה המרגשת התקיימה בחמישי האחרון ב"חוות רונית" שבשרון אליה הוזמנו כ-1000 איש. על החלק הקולינרי הופקד השף אביב משה ועל החלק האומנותי הזמר עומר אדם.
שמפניות
השולחנות
אלכסה תמרי ועידן טווינה
| חתונה נוספת שנערכה בסוף השבוע האחרון היא חתונתם של כתבי "חדשות 2" אדוה דדון וגלעד שלמור. השניים נישאו בחוף ניצנים שבדרום הארץ בחתונה אליה הגיעו כ-700 אורחים וביניהם משפחה וחברים טובים. בין האורחים שהגיעו היו מנכ"ל חדשות 2 אבי וייס, ישראלה שטיר, יו"ר דירקטוריון חדשות 2 תמי רוה ועוד חברים טובים.
מנכ''ל חדשות 2 אבי וייס
תמי רוה. צילום: אביב חופי
אירינה שלמור
ישראלה שטיר. צילום: אביב חופי
רמי שלמור. צילום: אביב חופי
החתן והכלה. אדוה דדון וגלעד שלמור
| חתונה אחרונה להיום: עוד אורח שהגיע לחתונתם של דנה פרידר ודין שטרן הוא יו"ר ובעלי "קבוצת RGE" אביב גלעדי שהגיע היישר מקאן. גלעדי הגיע ארצה עם אשתו פרי גלעדי ומיד אחר כך חזר לענייניו שמעבר לים.
אביב ופרי גלעדי
| מ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל ואשתו תחיה חגגו לביתם הקטנה עדי בת מצווה חגיגית בסי לופט במלון כרמל בנתניה. אל האירוע הגיעו חבריו הטובים של חגואל וביניהם ח"כ צחי הנגבי, השר לבטחון פנים גלעד ארדן, שר האנרגיה יובל שטייניץ, אורן חזן,יו"ר יולי אדלשטיין, יואב קיש, יואב גלאנט ונוספים.
גלעד ארדן וחגואל
ישראל כץ וחגואל
עוד במשחקי הכסף  המיליארדרית הסודית חוגגת בת מצווה לבתה מתיו ברונפמן ומלאני לביא בהריון ראשון יו"ר קבוצת נטו עדי עזרא בדרך לפוליטיקה הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה  המיליונר שיחתן את בנו בקפריסין  | קצת יותר מחודש אחרי שנישאו בחתונה מרגשת בחוות רונית, נוהר לזר ביתה של א' ממשרד התחבורה ובחיר ליבה רן  עזרא, האח הקטן של עדי עזרא,  המריאו לירח דבש והם לא עושים את זה לבד. השניים המריאו עם דוגמנית העל ומנחת "אקס פקטור" בר רפאלי ובעלה עדי עזרא כמובן. הארבעה נופשים באחד מהריזורטים באי קוסמוי שבתאילנד והם צפויים לחזור בקרוב לארץ.
עדי עזרא, בר רפאלי ונוהר ורן עזרא
| אירוע משמח נוסף שנערך בסוף השבוע האחרון, הוא טקס ברית המילה של רועי רפאל, בנו של ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג' ורעייתו יהודית. בין האורחים שהדרימו לאולמי "אליבא" באופקים היו יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, השר יואב גלנט, השרה מירי רגב, השר אלי כהן, שר האנרגיה יובל שטייניץ, ח"כ מיקי זוהר, נאוה בוקר, יואב קיש, ראש מועצת שדות נגב תמיר עידן, ראש העיר אופקים איציק דנינו, ראש מועצת רמת נגב ערן דורון, ראש מועצת לכיש דני מורביה, מפקד המחוז הדרומי ניצב דוד ביטן ואורחים נוספים.
שטייניץ
חג'ג' וגלנט
יולי אדלשטיין וחג'ג'
גדעון סער וחג'ג'
| בשישי האחרון ידידי תאטרון בית לסין הגיעו לפרמיירה החגיגית של "פולישוק" מאת שמואל הספרי. בין האורחים שהגיעו לראות את קאסט ההצגה על הבמה ששון גבאי, חנה אזולאי - הספרי, גיא לואל, שירי גדני ועוד היו מנהלת התאטרון כמובן ציפי פינס, ח"כ בוז'י הרצוג, גליה מאור, יו"ר אגודת הידידים ג'ני ברנדס, רונית וראובן אדלר, ורד ואילן גרינבוים, ענת ושמואל פרנקל ועוד.
ענת ושמואל פרנקל אילן וורד גרינבוים
צלרמאייר וג'ני ברנדס
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ