מיהם בני הזוג שיטיסו 500 אורחים לחתונה בקפריסין?

מיליונר ישראלי יחתן את בנו בחתונה יוקרתית בקפריסין. אז בכמה מוערך המחיר של החגיגה?

זמן צפייה: 06:16

נראה כי חגיגות הענק באלפיון העליון לא נגמרות, אחרי חתונת הענק של בנו של בעלי "הכשרת היישוב" עופר נמרודי, מגיעה חתונת ענק נוספת, הפעם מעבר לים.

אלי דוש בן ה-24 בנו של איש העסקים ובעלי רשת הסופרים "סופר דוש" משה דוש, מתחתן עם בחירת ליבו אור בת ה-22 והשניים החליטו לערוך את החתונה בקפריסין. לפי הפרטים שהגיעו למשחקי הכסף החתונה תערך בתחילת חודש יוני במלון קאיה ארטמיס היוקרתי. אל האי יוטסו שני מטוסים עם כ-500 אורחי המשפחה וצוותים של הפקה שיוטסו מהארץ במיוחד.

המלון
המלון
שקיעה במלון
שקיעה במלון

עוד במשחקי הכסף 

המיליארדרית הסודית חוגגת בת מצווה לבתה

מתיו ברונפמן ומלאני לביא בהריון ראשון

יו"ר קבוצת נטו עדי עזרא בדרך לפוליטיקה

הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה 

כמו המלון, גם על החלק הקולינרי של האירוע לא התפשרו ושכרו את שירותי השפים של מסעדת "דוד ויוסף" המצליחה שידאגו להכין מנות שונות ומיוחדות שנבנו על פי דרישת הזוג. גם  החלק האומנותי של האירוע יהיה מושקע במיוחד. במשפחת דוש הפקידו את החלק האומנותי בידיהם של הזמרת לינט ותזמורת מובילה. אבל אי אפשר בלי קצת מזרחית, אז מי שנסגר להיות החלק המזרחי של האירוע הוא הזמר המצליח דודו אהרון.

לאורחים צפויות מסיבות בריכה וארוחות מסביב לשעון במקום וכמובן אלכוהול משובח. האירוע על פי גורמים בתחום ההפקות מוערך בכשניים וחצי מיליון שקלים.

המסעדה
המסעדה
חוף הים
חוף הים

| חתונה נוספת שמתקרבת בצעדי ענק היא חתונתם של כתבי "חדשות 2", כתבת "תוכנית חסכון" אדוה דדון וכתב הפלילים גלעד שלמור, וכמו בכל חתונה, גם לחתונה של השניים אנחנו שמחים לספק לכם הזמנה. וירטואלית כמובן. החתונה תערך ב-2 ביוני בחוף ניצנים כפי שקראתם כאן לראשונה.

הזמנה להמחשה בלבד
הזמנה להמחשה בלבד

| ביי רשות הטבע והגנים, שלום להתאחדות המלונות: שחקנית חיזוק חדשה מצטרפת להתאחדות המלונות, טלי טננבוים בת ה-38 ומי שהייתה ב-4 שנים האחרונות הדוברת של רשות שמורות הטבע והגנים מצטרפת להתאחדות כסמנכ"לית שיווק ותקשורת. בתפקידה החדש תהיה אחראית טננבוים על תחום השיווק והדיגיטל של ההתאחדות. טננבוים תחליף את פנינה אלעזר שלו "שלו תקשורת" שמסיימת את תפקידה לאחר שני עשורים.

טלי טננבוים. צילום: בועז ארד
טלי טננבוים. צילום: בועז ארד

אורחת כבוד הגיעה לפתיחה החגיגית של החנות הראשונה של רשת COS בפאשיין מול בישראל, מדובר בנשיאת הרשת העולמית מארי הונדה. מי עוד הגיע? יו"ר ובעלי החברה בישראל אנדרו חורש, מנכ"ל החברה בישראל זיו קווין, פרופסור יולי תמיר, יפעת אירני, אסתי אקרמן ועוד .

יולי תמיר ומארי הונדה
יולי תמיר ומארי הונדה
הונדה, קווין וחורש
הונדה, קווין וחורש

 

| בשורות טובות למעריציה של וונדרוומן בישראל: אם לא יהיו שינוים של הרגע האחרון-השחקנית וכוכבת הסרט גל גדות תגיע ארצה בשבוע הבא. גדות לפי גורמים המעורבים בפרטים תגיע לישראל לטובת הקרנה של הסרט. לא צפויה פרמיירה חגיגית אבל צפויה הקרנה של המפיץ בישראל. הסיבה לכך היא חור שנוצר בלוח הזמנים של גדות מאחר והפרמיירה בלונדון בוטלה לאחר הפיגוע במנצ'סטר. גדות תגיע לישראל במטוס פרטי של האולפנים איתו טסה ברחבי העולם ובליווי מאבטח צמוד כיאה לכוכבת במעמדה.

הוונדר וומן גל גדות
הוונדר וומן גל גדות