המיליארדרית הסודית חוגגת בת מצווה לבתה

וגם: הויסקי הישראלי הראשון ומי יעצב את שמלת הכלה של כתבת חדשות 2?

זמן צפייה: 01:37

| שבוע אחרי חגיגת בת המצווה מהאגדות של בתו של עופר נמרודי, מגיעה אחת נוספת, זו של בתה של המיליארדרית הסודית רות פרסול. למרות שהיינו מצפים שהאירוע יהיה מושקע במיליוני שקלים או לפחות במיליון אחד כמו האירוע של נמרודי, כאן פרסול הלכה דווקר על משהו צנוע יותר.

רות פרסול. צילום: ויקפידיה
רות פרסול. צילום: ויקפידיה

בסוף השבוע האחרון הוזמנו כל חבריה הטובים של פרסול ובתה אל חוות הבודדים "מעיין הנעורים" הנמצאת בדרום הארץ אותה סגרה לטובת חגיגת הבת מצווה. במקום חיכו חבריה הטובים. מעבר לאגם אליו נכנסו כל החברים, היו במקום גם קירות טיפוס, אומגה, נגנים ואטרקציות נוספות. למרות שהייתם מצפים מאחת הנשים העשירות בעולם לחגוג באירוע ענק היא כאמור לפי מקורביה החליטה ללכת על אירוע "צנוע" באופן יחסי. הסיבה לחגיגה דווקא במקום הזה היא הקשר המשפחתי של פרסול לבעלי המקום. בחמישי הקרוב הזוג הלוהט של הביצה המקומית, יהודה לוי ושלומית מלכה צפויים להתחתן באותו המקום בדיוק.

עוד במשחקי הכסף 

מתיו ברונפמן ומלאני לביא בהריון ראשון

יו"ר קבוצת נטו עדי עזרא בדרך לפוליטיקה

אבנר נתניהו פושט את המדים 

הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה 

| רגע היסטורי בישראל: וויסקי תוצרת כחול לבן הושק באירוע חגיגי. אירוע ההשקה נערך במסעדת ניטן תאי של נעמי הורביץ בתל אביב שם הוכרז שיתוף הפעולה עם יבואנית האלכוהול "הכרם" שתפיץ את הוויסקי של מזקקת "מילק אנד האני". האירוע נערך במעמד בעלי המזקקה, גל קלקשטיין, המנכ"ל איתן עתיר, מנכ"ל הכרם אריאל אפשטיין, סמנכ"ל השיווק רונית אבנר, רות סירקיס וכמובן איש יחסי הציבור ערן קליגר שפיקח על הכל. האורחים שהגיעו זכו לטעום מהוויסקי החדש לפני כולם ואף מהמנות השונות של השף המוביל שחף שבתאי.

גל קלקשטיין,שחף שבתאי ואיתן עתיר. צילום: דור אברהמי
גל קלקשטיין,שחף שבתאי ואיתן עתיר. צילום: דור אברהמי

| סניף נוסף של רשת "יינות ביתן" הושק בסכום של כ-8 מיליון שקלים בקניון איילון ברמת גן. טקס קביעת המזוזה נערך על ידי רב הרשת הרב ברדא. לא מדובר בעוד סניף רגיל של הרשת אלא סניף שבו הושק שירות VIP – "קניות עד הרכב". בין הנוכחים שהגיעו לעשות כבוד לבעל הרשת נחום ביתן ולמנכ"ל הרשת יוסי ביתן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ארנון תורן ובכירי הרשת.

ארנון תורן ונחום ביתן. צילום: שוקה כהן
ארנון תורן ונחום ביתן. צילום: שוקה כהן
יוסי ונחום ביתן. צילום: שוקה כהן
יוסי ונחום ביתן. צילום: שוקה כהן

| חתונת השנה של כתבי "חדשות 2", כתבת "תוכנית חסכון" אדוה דדון וכתב הפלילים גלעד שלמור שתערך ב-2 ביוני מתקרבת ועכשיו אפשר לספר כי מי שילביש את דדון בחתונה הוא המעצב ויוי בלאיש, אותו מעצב שילביש את שלומית מלכה ודנה פרידר.

אדוה דדון וגלעד שלמור
אדוה דדון וגלעד שלמור

| שיתוף פעולה מיוחד בין יו"ר "מליסרון" ליאורה עופר ויו"ר ויצו ישראל גילת אושרת הושק בסוף השבוע האחרון. Insideout הוא פרויקט ייחודי לקניון רמת אביב החושף את סודות הסטייל מתוך ארונות הסלבס כחלק מהרצון לעודד תרומה לקהילה. במסגרת שיתוף הפעולה נוצרה תערוכה שבמהלך הצגתה יהיו עמדות תרומה לבגדים שיועברו לתרומות. בין הנוכחים בהשקה מעבר לעופר ואושרת גם יו"ר אגודת הידידים עו"ד דפנה פישר, פרזנטורית הקבוצה יובל שרף ונוספים.

ליאורה עופר, יובל שרף, גילה אושרת ודפנה פישר
ליאורה עופר, יובל שרף, גילה אושרת ודפנה פישר

| למעלה מ-500 איש הגיעו לטקס הפתיחה החגיגי של המבואה על שם מירי שטרית ז"ל בתם של השר לשעבר מאיר שטרית ואשתו, אשת יחסי הציבור רותי שטרית בתל אביב. המבואה היא חלק מסדרת הנצחות שהקימו משפחת שטרית. בין הנוכחים שהגיעו לעשות כבוד היה ראש העיר תל אביב רון חולדאי, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, רני והילה רהב, ח"כ עמיר פרץ ונוספים.

מאיר שטרית ורותי שטרית
מאיר שטרית ורותי שטרית
עמיר פרץ ומאיר שטרית
עמיר פרץ ומאיר שטרית
ורד ואילן גרינבוים ואירית ורונית מטיאס
ורד ואילן גרינבוים ואירית ורונית מטיאס
רני והילה רהב
רני והילה רהב
יואב גלנט ורות שטרית
יואב גלנט ורות שטרית