פושט את המדים: אבנר נתניהו כובש את תל אביב

גם אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה צריך לשמור על כושר והוא עושה זאת מתחת לאף של כולם

| בנו של ראש הממשלה אבנר נתניהו, פשט את מדי צה"ל, עלה על בגדי ספורט ויצא לאימון כושר יחד עם חבריו לשירות. כל הקבוצה הגיעה לפארק הירקון בתל אביב לטובת ריצה ותרגילים שונים שמטרתם כמובן לשמור על הכושר הגופני. כך יוכל נתניהו הצעיר, גם לשרוף את עוגת הביסקוויטים האהובה שהכינה אשת ראש הממשלה אמא שרה נתניהו.

שומרים על כושר. אבנר נתניהו
שומרים על כושר. אבנר נתניהו
גם בשמש. אבנר נתניהו וחבריו לצבא
גם בשמש. אבנר נתניהו וחבריו לצבא

| אחרי שסיפרנו לכם כי השף פול אסנהיים יבשל בחתונתה של דנה זרמון עם בחיר ליבה גיא ביטון ב-18 ביוני השנה, נספר לכם גם מי יצלם בחתונה. צוות הצילום שיהיה אחראי לתיעוד של הזוג המאושר הוא "פיפל פוטוגרפי" של אלעד דיין וטום בייגל, אותו הצוות שאחראי לתיעוד החתונה המדוברת של העשור, חתונתם של בר רפאלי ועדי עזרא.

הולכת בדרכה של בר רפאלי. דנה זרמון
הולכת בדרכה של בר רפאלי. דנה זרמון

עוד במשחקי הכסף 

עומר אדם עבר לפרויקט היוקרתי של קנדה ישראל

המסיבה הסודית של בר רפאלי ואירוסמית'

הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה 

הישראלי שחגג בר מצווה אצל ג'סטין ביבר

| רגע לפני שעולה על טיסה חזרה לאל.איי, מנהלו האישי של ג'סטין ביברסקוטר בראון נפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. בראון הגיע אל לשכתו של נתניהו במהלך סיור שעשה בעיר ירושלים עם איש העסקים ושותפו רון צוקרמן. בראשון סיפר לראש הממשלה על הקשר שלו לישראל ואהבתו למדינה וכמובן על המיזם שלו עם צוקרמן.

בנימין נתניהו וסקוטר בראון
בנימין נתניהו וסקוטר בראון

| ימים עמוסים בימי הולדת בעולם העסקים: אחרי דנה ועומר דנקנר גם איש העסקים לני שפורן חוגג. לכבוד יום ההולדת בנוסף לארוחה עם אשתו, עו"ד דנה ברזילי, השניים יצאו לחגוג עם חברים באחד מהברים בתל אביב. מזל טוב.

לני ודנה שפורן חוגגים
לני ודנה שפורן חוגגים

| מעשים טובים: כוכב הפועל ירושלים בכדורסל יותם הלפרין הגשים חלום לרועי משה שפר בן ה-10.5 המאושפז באלי"ן. שפר מאושפז בבית החולים השיקומי בירושלים עקב מחלת הסרטן. כששמע הלפרין כי חלומו של שפר הוא לפגוש אותו, הוא מיד הגיע אל בית החולים כשהוא מצויד בחולצה של הקבוצה, אותה העניק במתנה לשפר. כן ירבו.

רועי משה שפר ויותם הלפרין
רועי משה שפר ויותם הלפרין

אגודת הידידים הצעירים של מוזאון תל אביב לאמנות התכנסה לערב ייחודי, "אמנות האוצרות", בביתן הלנה רובינשטיין בת אביב. במהלך הערב המדובר הציגה יו"ר חוג ידיד מוזיאון תל אביב לאמנות עירית רפפורט את היו"ר החדש של הצעירים ג'ייסון אריסון. אל האירוע הגיעו סגנית יו"ר ידיד המוזיאון חמי פרוכטר, ציפי ויגאל לנדאו, חנה ובני פריזן עם בנם יוני החבר באגודה הצעירה, עדינה אלשיך ונוספים.

חנה ובני פריזן
חנה ובני פריזן
עירית רפפורט, ג'ייסון אריסון, חמי פרוכטר
עירית רפפורט, ג'ייסון אריסון, חמי פרוכטר

| במהלך כנס הרוקחות של רשת "ניו פארם" שנערך אמש (שני) דיבר מנכ"ל הרשת רמי שביט על העסקה הנרקמת רשת הפארמים לבין רשת שופרסל. במהלך הכנס הוענק אות הצטיינות למנכ"ל "טבע ישראל" אבינועם ספיר שחברתו נבחרה לספקית המצטיינת של הרשת.

רמי שביט וחאתם עמשה
רמי שביט וחאתם עמשה

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר