יורש המיליונים הישראלי שחגג בר מצווה במתחם של ג'סטין ביבר

מי הנער המתבגר הישראלי שזכה לחגוג את בר המצווה שלו הכי קרוב שאפשר לאליל הנוער?

זמן צפייה: 01:42

| ימים ספורים אחרי שעזב את ישראל, ניתן לספר כי במהלך הופעתו של ג'סטין ביבר בארץ נחגגה בר מצווה במתחם היוקרתי של ההופעה. אז מיהו חתן השמחה? מדובר בבנם של איש העסקים רון צוקרמן ודוגמנית העבר המצליחה מיכאלה ברקו שהגיע לגיל המצוות ולכבוד המאורע ההורים חגגו לבנם במתחם יוקרתי. כידוע צוקרמן הוא שותפו של מנהלו של ביבר, סקוטר בראון. חבריהם הטובים של הזוג, בני משפחה וכ-70 ילדים הוזמנו למתחם JB הצמוד לביבר וממנו הם יכלו לראות את הכוכב. בנוסף האורחים זכו לשתיה ואוכל חופשי. תמונות עם הכוכב לא יצאו להם אבל לפחות הם תמיד יוכלו לזכור שהם היו במרחק נגיעה ממנו. אל חשש, לא מדובר במסיבה היחידה של צוקרמן הבן, בקרוב יערכו לו מסיבה גדולה במיוחד גם בכותל. אנחנו נעדכן.

רון צוקרמן ומיכאלה ברקו. צילום ארכיון: אביב חופי
רון צוקרמן ומיכאלה ברקו. צילום ארכיון: אביב חופי

| חגיגת ענק נערכה בסוף השבוע האחרון בגני התערוכה בתל אביב, ולא סתם חגיגה אל חגיגת המכשיר החדש של החברה Galaxy 8. למעלה מאלף איש הגיעו לצפות במכשיר וכמובן בהופעות של עדן בן זקן ובלקן ביט בוקס. האירוע נערך בנוכחות מנכ"ל סמסונג ישראל קריין קו והמנהל העסקי בחטיבת השיווק דניאל ריי, דירקטור חיצוני ב"סאני תקשורת"  אלדד אברהם, מפיקת האלפיון העליון מורן גולדשטיין ונוספים.

קריין קו ועדן בן זקן. צילום ארז עוזיר
קריין קו ועדן בן זקן. צילום ארז עוזיר

| כמו בכל שנה גם השנה נערך ערב הגאלה המסורתי של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב בגני התערוכה בעיר, ערב שבמהלכו גויסו למעלה מ-300 אלף שקלים. בין התורמים שהגיעו לעשות כבוד לנציג הבעלים ג'קי אנגלידיס וסמנכ"לית השיווק והסחר שרון תמם היו מבעלי "פקטורי 54" יוסי אירני, מנכ"ל "אלפא קוסמטיקס" רונן שמיר, בעלי "אדידס ישראל" שלום מוליוב ונוספים. בלט במיוחד הוא החלוץ החדש ארון שוינפלד.

אלון סהר וניקי אריה וארון שוינפלד
אלון סהר וניקי אריה וארון שוינפלד

| אירוע נוסף שנערך בחמישי האחרון הוא השקת העונה השניה של הדרמה החדשה של ערוץ הילדים והוט "פלאשבק". מעבר לכוכבי הסדרה שירה לוי, לירון רביבו, עמית רהב ושירה לוי, הגיעו גם בעלי קבוצת ADD ירון ליכטנשטיין והדס מוזס וגם מעצב השיער המוביל אביגדור ליכטנשטיין. השלושה לא הגיעו סתם, שירה לוי המככבת בסדרה היא נכדתו של אביגדור.

ירון ואביגדור ליכטשנטיין
ירון ואביגדור ליכטשנטיין

עוד במשחקי הכסף 

עומר אדם עבר לפרויקט היוקרתי של קנדה ישראל

המסיבה הסודית של בר רפאלי ואירוסמית'

הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה 

| אירוע אחרון שנערך באותו סוף שבוע הוא  טקס אנשי השנה ה-14 של ערוץ 9. אל הטקס שנערך בבנייני האומה בירושלים בנוכחות המשנה למנכ"ל טל סיטון, הגיעו הנשיא ראובן ריבלין, שר הבטחון אביגדור ליברמן, מנכ"ל קניון רחובות יהודה אורן, שרת הקליטה סופה לנדבר, ח"כ יואל רזבוזוב , רוברט אילטוב ונוספים.

סופה לנדבר וטל סיטון
סופה לנדבר וטל סיטון
יואל רזבוזוב. צילום: איגור גורליק
יואל רזבוזוב. צילום: איגור גורליק

| בשישי האחרון נישאו סגן ראש העיר תל אביב אסף זמיר והשחקנית מאיה ורטהיימר בחתונת ענק בעיר הדרומית אילת. אל האירוע הגיעו כל חבריהם הטובים של שחגגו עם הזוג אל תוך השבת. צפו בוידאו בתחילת הכתבה.

| רשת H&M  ממשיכה להתרחב בתל אביב ובישראל בכלל. בחמישי האחרון פתחה הרשת את סניף הדגל במתחם הפאשיין מול בגינדי בתל אביב. אל האירוע הגיעו יו"ר ובעלי הקבוצה בישראל אנדרו חורש, מנכ"ל החברה גלעד קרונר, דוברת החברה גבריאלה שפיגלמן ביסטריצקי, בעלי "גינדי השקעות " כפיר ומנור גינדי ונוספים.

גוזרים את הסרט. בכירי אייץ אנד אם. צילום: רפי דלויה
גוזרים את הסרט. בכירי אייץ אנד אם. צילום: רפי דלויה

| לא האמנו שזה יקרה ובסופו של דבר זה קרה, שיתוף הפעולה של ביסלי אסם ורשת בלאק יצא לאור ואיתו ההמבורגרים החדשים. במהלך מסיבת עיתונאים חשף צחי בוקששתר את ההמבורגר החדש בנוכחותה של מנכ"לית החטיבה הקולינרית של אסם זהבה מרטונוביץ' שסיפרה על חולשתה להמבורגרים.

צחי בוקששתר וזהבה מרטונוביץ'. צילום: אלירן אביטל
צחי בוקששתר וזהבה מרטונוביץ'. צילום: אלירן אביטל

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר