המסיבה הסודית של בר רפאלי וסולן אירוסמית' סטיבן טיילור

דוגמנית העל תארח את הסולן של הלהקה המצליחה במסיבה פרטית ימים ספורים לפני הופעתו בפארק הירקון

זמן צפייה: 02:36

| ימים ספורים לפני שיעלה על הבמה בפארק הירקון אל מול עשרות אלפי אנשים, יחגוג סולן אירוסמית' – סטיבן טיילור במסיבה למוזמנים בלבד. המארחת של אותה מסיבה פרטית היא בר רפאלי שבחסות המותג "קרולינה למקה" בו היא שותפה תארגן מסיבת ענק בבית הוריה שבהוד השרון. אל האירוע הנוצץ יוזמנו חברים טובים וביניהם אנשי עסקים וסלבס שיזכו להתחכך בטיילר. למוזמנים יחכה במקום תפריט מרשים של אלכוהול ואוכל. רפאלי לא תעשה זאת לבד אלא בצמוד ליוסי גביזון מבעלי הרשת. למסיבה טרם נקבע תאריך והוא תלוי בלוח הזמנים של שני הכוכבים הבינלאומיים, רפאלי וטיילור.

בר רפאלי וסטיבן טיילר. צילום: יחסי ציבור
בר רפאלי וסטיבן טיילר. צילום: יחסי ציבור

| בתחילת השבוע הגיע שר התקשורת הטרי צחי הנגבי לביקור ראשון בבית המיון החדש של דואר ישראל במודיעין. מי שהתלווה להנגבי הוא מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר שליווה את הליך ההקמה כולו וכמובן יו"ר הדירקטוריון חזי צאיג. שר התקשורת, ח"כ צחי הנגבי אמר בביקורו בדואר ישראל: "מרכז המיון לחבילות של דואר ישראל הוא צעד נוסף בסדרה של צעדים לשיפור השירות לאזרח ולהורדת יוקר המחיה".

חיים מזעקי, דני גולשטיין וצחי הנגבי
חיים מזעקי, דני גולדשטיין וצחי הנגבי

עוד במשחקי הכסף

הקמפיינים החדשים של רוסלנה רודינה

מתיו ברונפמן התחתן עם מלאני לביא 

דנה דנקנר וטל אנגלנדר הפכו להורים 

| לאחר שסיים כהונה בת עשר שנים, מנהל המרכז הרפואי וולפסון - ד"ר יצחק ברלוביץ אשר פרש לגמלאות לאחרונה זוכה למחווה מרגשת. ברלוביץ קיבל מראש העיר בת ים יוסי בכר אות "ידיד העיר בת ים". נכחו במהלך הענקת האות סגניתו של ברלוביץ והמנהלת של בית החולים ד"ר זהבית זיו – ניר, יו"ר עמותת ידידי וולפסון בן – חור ירושלמי, מנכ"לית עמותת הידידים חנה גוכשטט, חברת הועד אתי אשכנזי והעוזרת האישית הצמודה בעשור האחרון פנינה ארד.

יצחק ברלוביץ, יוסי בכר ואורחים נוספים
יצחק ברלוביץ, יוסי בכר ואורחים נוספים

| מותג בגדי הים "ספידו" מקבוצת בן דרור, השיקו את קולקציית הקיץ של המותג הנמצא בבעלותם של אילן ואיריס בן דרור. הצילומים לקמפיין נערכו בחוף פולג ובו לקחו חלק מובילי הקמפיין החדשים יוצאת "המירוץ למיליון" מונדה קנצפולסקי והשחיינים יעקב טומרקין, דוד גמבורג ויונתן קופלב. מי שפיקחה על הכל הייתה איריס בן דרור.  צילום : אביב אברמוב

יעקב טומרקין ואיריס בן דרור. צילום: אביב אברמוב
יעקב טומרקין ואיריס בן דרור. צילום: אביב אברמוב

| בכירי ענף הרכב הגיעו בסוף השבוע האחרון להשקת הגרנד קופה החדשה שערכה קבוצת קרסו במתחם האירועים "שבע" בתל אביב. האירוע כלל ארוחת ערב שערך השף עומר מילר וכלל גם מערכון של יובל סמו.  בין האורחים היו מנכ"ל אלבר אורן אלעזרא, מנכ"ל אלדן שי דהאן, בעלי חברת באדג'ט מוני בר.

ענת מילוסלובסקי כחלון , איציק וייץ אורן אלעזרא ואמיר בלכר צילום אלעד גוטמן
ענת מילוסלובסקי כחלון , איציק וייץ אורן אלעזרא ואמיר בלכר צילום אלעד גוטמן

| מינוי חדש בבנק של שרי אריסון: תמרה טאובין מונתה לראש דסק היי טק בבנק הפועלים בארצות הברית.

טמרה טובין
טמרה טובין

| כמו בכל שנה גם השנה תערוך קבוצת קנדה ישראל הנמצאת בבעלותם של ברק וורד רוזן את מסיבת העצמאות הקבועה שלה. המסיבה תערך באחד הלוקיישנים ברמת השרון. הכינו את החליפות ושמלות הערב.

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר