חברת ארקיע משיקה לראשונה מחלקת פרימיום לסרי לנקה

רוצים לשדרג את חווית הטיסה לסרי לנקה? כעת זה אפשרי - חברת ארקיע השיקה אתמול שירות חדש, וגם: שתי חברות תעופה פופולאריות שבו אתמול והיום לטוס לישראל

מחלקת פרימיום של ארקיע
מחלקת פרימיום חדשה | צילום: באדיבות ארקיע

ארקיע השיקה שירות חדש

חברת ארקיע הודיעה כי תציע שירות חדש של מחלקת פרימיום בטיסותיה לסרילנקה אשר יחלו בחודש פברואר הקרוב.

השירות "ארקיע פרימיום" יאפשר ללקוחות המעוניינים לשדרג את טיסתם וחוויתם בטיסה ליעד הנחשק

השירות החדש יכלול:

* צק אין בלעדי ומהיר

* כניסה לטרקלינים

* ישיבה בקדמת המטוס במחלקה סגורה המפרדת בווילון

* מושב אמצעי ריק

* ארוחות יוקרה, שתיה חריפה ויינות משובחים.

* ערכת פינוק

המחיר לשדרוג: החל מ 300$ לכוון, כולל כבודה של עד 20 ק"ג.

מייק חומוצאני סמנכ"ל המסחר של ארקיע: "טיסה ליעד הנחשק יוצרת ביקושים לשדרוגים בחוויית הטיסה ללקוחות המוכנים לשלם יותר ולקבל הרבה יותר בטיסה.  אנחנו מציעים הצעת ערך חסרת תקדים בטיסה. נפעיל את האירבס 321 החדיש שלנו בטיסה שבועית ולקראת פסח נגביר תדירויות ל2 טיסות שבועיות"

כאמור חברת ארקיע תתחיל להפעיל, החל מ 6 לפברואר, טיסות ישירות לסרילנקה. הטיסות שהיו אמורות להתחיל כבר באוקטובר 2023 נדחו בגלל ארועי ה-7.10 והמלחמה. הטיסות היו אמורות לטוס בנתיב המקוצר מעל סעודיה ועומאן ולארוך כשש שעות בלבד. גם הנתיב המקוצר הושהה בתקופה הזו ולכן הטיסה תתארך ותכלול גם עצירת תדלוק בסיישל של 45 דקות.

.

מחלקת פרימיום של ארקיע
לשדרג את חווית הטיסה לסרי לנקה | צילום: באדיבות ארקיע

 

כתבות נוספות ב-mood:

 

אייר פראנס חזרה אתמול לישראל

כפי שדיווחנו לפני שבועיים, אחרי היעדרות של שלושה חודשים בעקבות המלחמה חברת אייר פראנס - ענקית התעופה העולמית נחתה אתמול בצהריים בישראל עם מטוס האיירבוס 350-900 A .

בשלב הראשון החברה תפעיל שלוש טיסות שבועיות ומתכננת להוסיף תדירויות בהדרגה בהתאם לתנאי השוק.

אלון נטע, מנהל המסחרי של קבוצת אייר פראנס KLM בישראל: "אנו שמחים להתניע מחדש את טיסות אייר פראנס ל/מישראל עם מטוס האיירבוס 350  בעל מחלקות היוקרה הביזנס והפרימיום.

אנו ערים לאילוצי הנוסעים בתקופה זו והקושי בתכנון ובהתחייבות לנסיעות בימים אלו, ולכן החלטנו להגמיש את תנאי השינוי וההחזרים עבור הזמנות לחודשי ינואר עד מרץ 2024. בהתאם לסוג הכרטיס, הנוסעים יוכלו לשנות את מועד טיסתם, להגיש בקשה להחזר, או לקבל שובר כספי לשימוש עתידי, ובתנאי שביטלו את הזמנתם טרם טיסתם - עד יום לפני ההמראה, בהתאם לתנאים המפורסמים באתר ואצל סוכני הנסיעות״.

אייר פראנס שבה לנתב"ג
אייר פראנס שבה לנתב"ג | צילום: באדיבות אייר פראנס

 

חברת התעופה TUS חוזרת היום לטוס

חברת התעופה הקפריסאית שבה היום לנמל התעופה בן גוריון ומציעה, נכון לעת הזו,  3 טיסות שבועיות ללרנקה, בימים ראשון, שני וחמישי.

TUS המשיכה לטוס לישראל עד ה-4 בנובמבר 2023 אך נאלצה להפסיק את טיסותיה בעקבות החלטת חברות הביטוח לבטל את כיסוי סיכוני המלחמה לגבי טיסות לישראל. כעת היא חוזרת עם מבצע השקה של 40% הנחה על הטיסות שלה מתל אביב.

פיליפ סונדרס, סמנכ"ל המסחר הראשי של TUS Airways: "שמחים לחדש את הטיסות אל/מ תל אביב, אחד השווקים החשובים ביותר שלנו. תמיד היינו מחויבים לשרת את תל אביב ולחדש את הטיסות כשהתנאים יאפשרו ובהקדם. קפריסין האהובה על ישראלים נגישה כעת אפילו יותר - אנחנו מחכים לקדם בברכה את הנוסעים בגן העדן הים תיכוני".

TUS Airways
TUS Airways | צילום: אלעד ויינשטיין