שיתוף הפעולה העסקי של עדי אשכנזי ואיל קיציס

וגם: ח"כ יאיר לפיד מוחרם על ידי העיתונים החרדים, כמה יקבל שגיא ברייטנר על קמפיין נעליים חדש ומינוי החדש של אלונה אריאלי להב

זמן צפייה: 25:33

| עד היום התרגלתם לראות את מגיש "ארץ נהדרת" איל קיציס מככב בפרסומות של 012 ופרטנר בגפו, אך עכשיו החליטו בחברה להביא שחקנית חיזוק. לצידו של קיציס תככב בקמפיין הקרוב של הרשת הסלולרית המדוברת כוכבת "מה זה השטויות האלה" ו"בלתי הפיך" הקומיקאית עדי אשכנזי. פרטי הקמפיין שצפוי להופיע במדיות השונות נשמרים בסוד עד לעלייתו.

| החרם של העיתונים החרדים על ח"כ יאיר לפיד נמשך: תקופה לא פשוטה עוברת על לפיד שסופג ביקורת קשה על הירידה שלו למחתרת בחודשים האחרונים ועכשיו מגיעה מכה נוספת מכיוון החרדים. לאחרונה ערך יו"ר "יש עתיד" מפגש עיתונאים עם כתבים שונים. אל המפגש הגיעו כל המערכות הגדולות למעט כתבי "המבשר", "המודיע" ו"יתד נאמן". למשחקי הכסף נודע כי גופי התקשורת הנ"ל כועסים על לפיד מאז "חוק הגיוס". מלשכת לפיד נמסר בתגובה: ״היה אמור להיות מפגש לקירוב לבבות בחברה הישראלית. אנחנו עושים מפגשים כאלה כל הזמן, כולל עם חרדים רבים. מי שבוחר לא לבוא, זו זכותו. אנחנו נמשיך לחבק את החברה הישראלית כולה על כל גווניה וזרמיה כי באנו לאחד ולחבר".

[brightcove_iframe video_id='tonight_s01_ep24_full' autoplay='0' credit='' kid='1_0plg0xg2' duration='1236']

| בשלישי האחרון נערכה השקת הסניף החדש של רשת ניו פארם 365 במרכז מול שדרות במעמד בעלי הרשת רמי שביט ובעלי מרכז מול 7 נפתלי שמשון. מעבר למנהלת המתחם גלית בן מאיר הגיע לעשות כבוד גם כדורסלן העבר שמעון אמסלם.

שמעון אמסלם, גלית בן מאיר ,רמי שביט נפתלי ויפעת שמשון . צילום: אלדד עובדיה
שמעון אמסלם, גלית בן מאיר ,רמי שביט נפתלי ויפעת שמשון . צילום: אלדד עובדיה

עוד במשחקי הכסף

מי המיליונר שהטיס את בכירי המשק לחגיגה בקייב?

ראיון בלעדי עם מנכ"ל פורבס העולמי

איל קיציס עתר לבית המשפט שיפנה דייר מביתו

הקשר המפתיע בין דנה דנקנר לקים קרדשיאן   

| בית האופנה "משכית" שבחר לאחרונה ביורשת המיליארדים, השחקנית מאיה ורטהיימר לתפקיד הפרזנטורית שלו, ערך צילומים לקולקציה חדשה של המעצבת שרון טל וכיאה למעמדה מי שהייתה אחראית על האיפור היא מאפרת העל דנה דנקנר שחזרה לאחרונה מסיבוב עבודות בהוליווד עם אלסנדרה אמברוזיו והמאפר של הקרדשיאן עליו קראתם כאן.

ורטהיימר, דנקנר ושרון טל. צילום: עדי כהן צדוק
ורטהיימר, דנקנר ושרון טל. צילום: עדי כהן צדוק

| המשא ומתן הארוך עם כוכב הילדים שגיא ברייטנר לתפקיד הפרזנטור של מותג הנעליים "סקופ" שפורסם לראשונה ברשת סלבס הגיע לסיומו אמש (רביעי). על פי דיווח של החברה ברייטנר ישתכר בכ-30 אלף שקל לעונה לעומת פרזנטורית החברה רוסלנה רודינה שמשתכרת ב-250 אלף שקל לשנה.

שגיא ברייטנר
שגיא ברייטנר

| המהלך השיווקי של הממרח נוטלה הושק לאחרונה גם בישראל וכחלק מהמהלך נערכה פעילות מיוחדת באחד מהקניונים בתל אביב שם הועמדו צנצנות ענק של מותג השוקולד לידו הצטלמו עוברי האורח כשברקע הוקרן השם של אותם עוברי אורח בענק. הגיעו לפקח מנהלת השיווק של נוטלה ישראל ולריה טלמלי, מנכ"ל פררו פרמיום ישראל קרלו קובלי. הגיע לבקר יובל המבולבל.

 

ולריה טלמלי וקרלו קובלי. צילום: ליאור גולדשטיין
ולריה טלמלי וקרלו קובלי. צילום: ליאור גולדשטיין

| מינוי חדש בבנק הפועלים: מי שהייתה בשנים האחרונות מנכ"לית ארגון IFRS הבינלאומי בלונדון, יעל אלמוג מונתה לראש חטיבת מחזיקי העניין בבנק של שרי אריסון.

יעל אלמוג. צילום: לירון ויסמן
יעל אלמוג. צילום: לירון ויסמן

| אחרי שטלטלה את תנובה כשהודיעה על עזיבתה הדרמטית, אלונה אריאלי להב מי שהייתה סמנכ"ל התקשורת וקשרי הממשל בתנובה, משנה כיוון. אריאלי להב נכנסת לשוק ההון בתפקיד סמנכ"לית בכירה בקשרי חוץ ותקשורת של בית ההשקעות "פסגות". מדובר בשינוי רציני בקריירה של להב שעד כה הייתה בשוק המדיה והמזון. אין ספק כי כפי שעשתה מהפך בתנובה והובילה אותה אל הפסגה תעשה בבית ההשקעות.

אלונה אריאלי להב
אלונה אריאלי להב

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר