כמו קופיקס: רשת 'קפה קפה' חותכת את המחירים

רשת קפה קפה חותכת את מחירי הקפה לשישה שקלים, התנאים - אתם צריכים להגיד תודה ובבקשה

רשת "קפה קפה"  לא נשארת מאחורי קופיקס ויוצאת במהלך צרכני-חברתי חדש הוזלה משמעותית של מחירי המשקאות החמים ב"טייק אווי" ל-6 שקלים בלבד. בין המשקאות שיוזלו תוכלו למצוא: קפוצ'ינו, אמריקנו, מקיאטו, אספרסו, נס קפה, נס על חלב, קפה שחור ותה בגודל רגיל, במחיר כאמור, של 6 שקלים בלבד. המהלך הגיע בהשראת התנועה החברתית "פנימה",  ומטרתו לעודד שיח מכובד יותר בחברה הישראלית והתנאי הוא שימוש במילים "בבקשה" ו"תודה" במעמד רכישת כוס הקפה (בגודל רגיל),שיקנו את ההנחה.

"רשת 'קפה קפה' מחויבת בראש ובראשונה לקהל לקוחותיה הנאמן, ", מספר רונן נמני מבעלי הרשת, "אנו מקשיבים ללקוחותינו וכהמשך למהלך הוזלת מחירי הקפה שהתחלנו להוביל לפני כשלוש וחצי שנים וכחלק ממהלך חברתי, החלטנו להוריד את מחירי הקפה ב'טייק אווי', משמונה שקלים לשישה שקלים בלבד".

להשפיע על השיח הישראלי

הרב שי פירון, ממייסדי פנימה ושר החינוך לשעבר: "המהלך שמובילה קפה קפה הוא מהלך פורץ דרך שתכליתו להשפיע על השיח המורכב בישראל. אנו מקווים ששינוי השפה יוביל ליותר הקשבה, יותר הבנה, יותר הכלה. אני קורא לחברות עסקיות נוספות ללכת בעקבות קפה קפה ולתרום את חלקם לשינוי השיח בישראל".

בווידאו - bite קפה שמוכר גם הוא קפה בחמישה שקלים בלבד

[brightcove_iframe video_id='yummies-food-articles-019-self' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_h2r1wr6o' duration='60']

מסעדה איטלקית חדשה עם מחירים נוחים בתל אביב

מסעדת זויה - שווה עצירה על כביש החוף

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ