המנוף קרס על רכבו: "נס שאני חי"

בביה"ח וולפסון עדיין מאושפזים 3 פצועים מאירוע קריסת המנוף בבת ים אמש. איגור שוחט, שניצל לאחר שהעגורן ריסק את מכוניתו כשהוא בתוכו סיפר לחדשות 2 Online

איגור שוחט, נפצע בתאונת העגורן בבת-ים

איגור שוחט נסע אתמול מבת ים לרמת גן כשלפתע קיבל טלפון. הוא עצר בצד הדרך ואז מנוף ענק קרס על מכוניתו ומחץ אותה. בנס הוא הצליח להיחלץ מהרכב המעוך בעזרת עוברי אורח שהבחינו בדרמה. "שנייה לאחר שעצרתי המנוף קרס על הרכב שלי ועל רכבים נוספים", סיפר שוחט לחדשות 2 Online ממיטתו בביה"ח וולפסון בחולון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתי בתוך המכונית ליד ההגה", הוסיף איגור. "המנוף חצה את האוטו, במרחק חצי מילימטר ממני. אזרחים שעברו בדרך פשוט שלפו אותי מהרכב".

"אני זוכר את הלחץ שאני לא מצליח לצאת מהאוטו וריח של דלק מתחיל להתפזר בתוך המכונית", תיאר שוחט את הרגעים המצמררים. "ההרגשה היא שאני לא מבין אם אני חי, או לא חי, או אם אחיה. זה היה יכול להיגמר תוך שנייה. גם אם המנוף לא גרם למוות, האוטו היה עלול להתפוצץ מדליפת הדלק. זה אחד הדברים המזעזעים שבן אדם יכול לעבור".

[brightcove_iframe video_id='nefila_vtr2_n20170213_v1' autoplay='0' credit='' kid='' duration=''']

שוחט סיפר כי לאחר הקריסה, הרגיש שנפגע בראשו, בצוואר ובכל הגוף. "זה לא משהו קטן שנופל על הראש", ציין. "זה נס. אני צריך להודות לאלוהים שהשאיר אותי בחיים ועל כך שהבנות שלי לא היו איתי בתוך האוטו. זה נורא בתור אבא לדעת שהילדים שלך מאחורה כשדבר כזה קורה".

"לא חשבתי על עצמי יותר מדי אלא רק איך לצאת מהסיטואציה הזאת, אבל כשאתה כלוא אתה לא יכול לעשות שום דבר", הוא הסביר. "לקח דקה עד שכוחות ההצלה הגיעו למקום. בחורה שהייתה שם הוציאה אותי תוך חצי דקה. אני רוצה למסור לה תודה רבה, כנראה היא דיירת שגרה שם. היא פתחה את הדלת של האוטו כי לא יכולתי לפתוח את הדלת מבפנים. המשפחה שלי גם מודה לה. אנחנו לא יודעים איך להגיע אליה ולהודות לה".

שוחט ציין כי הוא עובד בתחום הנדל"ן, לכן הוא מכיר היטב את המחדלים והמחאה סביב מנופי הבנייה שקורסים בזה אחר זה. שקורסים בזה אחר זה. לדבריו, הממשלה אחראית למצב העגום. "יש לנו זיכרון קצר אבל אנחנו לא פותרים את הבעיות האלה", הוא טען. "אבל הפתרון צריך לבוא מלמעלה - ברגולציה. אני חושב שהייתה כתובת על הקיר כמו לפני שבועיים בראש העין כשמנוף נפל. אם שם לא הייתה הכתובת אז גם אני לא הכתובת. רק כשאנשים ימותו יקרה משהו. אותי ישכחו מהר כי אני פצוע בינוני, רק שאני לא יודע איך אני חוזר לשגרה".

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ