חקירה נפתחה בעקבות האיומים על ד"ר אלרעי-פרייס

בעקבות ציוץ של בעלה של ראש שירותי בריאות הציבור, הגיש קב"ט משרד הבריאות תלונה והמשטרה פתחה בחקירת האיומים. "רואים בחומרה כל פרסום המופנה נגד עובדי ציבור"

זמן צפייה: 04:59

משטרת ישראל פתחה היום (חמישי) בחקירת איומים שקיבלה ראש שירותי בריאות הציבור ד"ר שרון אלרעי פרייס ברשתות החברתיות. מוקדם יותר צייץ בחשבון הטוויטר האישי שלו בעלה של אלרעי פרייס, ד"ר מאיר פרייס, והתריע כי יש איומים על חייה של אשתו.

פרייס תייג את משטרת ישראל בציוץ וכתב: "משטרת ישראל, כבוד השר, פונה אליכם ישירות. יש איומים קונקרטיים על חיי אשתי". כמה שעות לאחר מכן, הודיעו במשטרה כי פתחו בחקירה והוסיפו: "אנו רואים בחומרה כל פרסום המופנה נגד עובדי ציבור בכלל ועל רקע תפקידם הציבורי בפרט". התלונה הוגשה על ידי קב"ט משרד הבריאות.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

מפגש ראשון עם שורת מנהיגים: בנט ימריא בשבוע הבא לגלאזגו

אחרי ארה"ב: גינוי אירופי נרחב לבנייה בהתנחלויות

"ניצל את תמימותן": שוטר הורשע בביצוע עבירות מין ב-6 מתלוננות

"אתם יודעים את זה", כתב פרייס בציוץ, "יש הודעות ברשתות, יש מספרי טלפון, יש שיחות איום מפורשות. החומר אצלכם. זה הזמן לפעול, עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי!".

ראש הממשלה נפתלי בנט הגיב לציוץ ומסר: "מלחמת הפייק של מתנגדי החיסונים נגד ד"ר אלרעי פרייס ואחרים צריכה להיפסק. ‏החיסונים הם כיפת הברזל שלנו מול הקורונה. הם מצילים חיים ומאפשרים לנו לשמור על ישראל פתוחה ומתפקדת. ‏התעלמו מהפייק, לכו להתחסן".

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, הגיב מוקדם יותר גם הוא ומסר: "אני מגנה מכל ומכל את האיומים כלפי ד״ר אלרעי-פרייס. אין מקום לשיח מהסוג הזה כלפי אף אדם, ובטח כלפי משרתי ציבור מסורים ומומחים בתחומם כד״ר אלרעי-פרייס. הוגשו שלוש תלונות בנושא בחודשים קודמים והן בחקירה. אני סמוך ובטוח כי משטרת ישראל תשלים את החקירה בצורה רצינית ותרד לשורש העניין".