המשקאות הבריאים שירעננו לכם את הקיץ

עם בוא הקיץ אנחנו נוהגים לשתות מגוון משקאות טעימים ומרעננים, אך יוצא שאנחנו צורכים איתם גם הרבה סוכר ומכניסים לגוף קלוריות מיותרות. קבלו רעיונות למשקאות בריאים שלא יוסיפו להיקף

זמן צפייה: 02:06
במקום להילחם בעצמנו בשתיית משקאות מרעננים אך עתירי סוכר ושומנים, מומלץ לשתות משקאות בריאים מלאים בכל טוב. אומינה קדמי, גורו מזונות הסופר פוד, ממליצה לכולם לעבור לתזונה בריאה בהדרגה כדי שהגוף יתחיל להתרגל ויסלק מעצמו את כל הרעלים, בהבטחה תרגישו טוב יותר. מזונות כגון קקאו, ספירולינה, עלים ירוקים, תותי גוג'י, פולן דבורים, קוקוס, אלו-ורה ופרי הנוני, הם חלק מהמוצרים שהגוף יתחיל להתרגל ויסלק מעצמו את כל הרעלים.
משקאות בריאים לקיץ
משקאות בריאים לקיץ
"הדרך הטובה להיגמל מהשתוקקות וחשקים למזון לא בריא, היא באמצעות הוספה של יותר מזון בריא לתזונה כאשר אנו פועלים כך, תומכים המזונות הבריאים בשינוי הרגלי התזונה בצורה מאוזנת יותר", מסבירה אומינה. "המוצרים המיועדים להכנת שייקים הם ירקות ופירות, מומלץ להוסיף יותר ירקות מפירות על מנת לאזן את כמות הסוכרים בשייק, בעיקר הרבה עלים ירוקים", הוסיפה.
עוד ברשת בריאות
בלי הזרקות: קרם חדשני יעלים את הקמטים 7 מאכלים שיאריכו לך את השיער במהירות בהריון? מה אסור לך לאכול ולא ידעת עליו כיצד מזון מזין ואיכותי יכול ליצור מחלות בגופינו?
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ