רחל מגיבה לסערת הכפר: "אני מאוד רגישה והיא מאוד פגעה בי"

בפרק ששודר אתמול, רחל בורטה התבטאה בחריפות נגד ריוואה כאשר במהלך ויכוח סוער בין השתיים אמרה "תחזרי לכפר". האמירה זעזעה את הדיירים ועוררה סערה גדולה בבית. רחל ממהרת להרגיע: "הילדים שלי מאוד דאגו שיהיה עניינים. הכל רגוע, תירגעו, הכל בסדר"

זמן צפייה: 03:25

רחל בורטה בת ה-70 הגדירה את עצמה מלכתחילה כ"קצת סוציומטית", לכן לא מפתיע שהתגובה הנסערת של הדיירים לאמירה שלה לריוואה, "תחזרי לכפר", לא ממש הזיזה לה. רחל הודחה רגע לפני שהפרק המדובר שודר, כך שאת הסערה סביב האמירה - היא כבר ראתה מהבית. "מישהו אחד כתב לי באינסטגרם, אני חושבת אפילו ערבי", היא מספרת, "אבל נראה לך שזה מזיז לי את קצה הצ'ופצ'יק? הדבר היחידי שמזיז לי זה שלא הצלחתי ללבוש את כל הבגדים היפים שהבאתי".

Ocxwnq
רחל בורטה

"הקטע של הכפר היה מטאפורה"

על אף הביקורת, רחל נשארת איתנה בעמדתה ואומרת שדבריה הוצאו מהקשרם: "לא הראו את כל מה שריוואה ליכלכה עליי ואת מה שקאזם אמר עליי. הרי זו הייתה תגובה למשהו, לא סתם אמרתי את מה שאמרתי. ריוואה דיברה לא יפה וזאת לא הייתה פעם ראשונה, וקאזם גם כן התחיל ללכלך עליי, הכל בא ביחד. אז מה? אז בסוף זה היה ממש מתבקש, וגם הקטע של הכפר זה היה מטאפורה - ללכת למקום שבו מתלהמים ומדברים לא יפה. לא התכוונתי באמת לקטע הפיזי של הכפר".

Big Brother S4 Ep08 Full.sub.0
''על מה אני צריכה להתנצל?'' רחל בורטה

עוד באח הגדול:

אדיר מזרחי בשיחה בלי פילטרים עם רחל בורטה

המשולש בין בר-אליאב-טליה גורר תגובות סוערות ברשת

הכל חוזר כמו בומרנג - קריירת הראפ של נתנאל

דיברת עם ריוואה על זה אחר כך? התנצלת?

"למה אני צריכה להתנצל? לא רק שלא דיברתי איתה, אני גם לא מעוניינת לדבר איתה והיא מחוקה אצלי. אני מאוד חדה בדברים האלה. אני לא יכולה לסבול שאנשים מרשים לעצמם לפגוע בי בגלל שאני נראית קשוחה. אז לא, אני מאוד רגישה והיא מאוד פגעה בי".

Big Brother S4 Ep08 Full.sub.0
ריוואה לאחר התקרית עם רחל

מה חשבת על התגובה של קאזם ודינה על ההדחה שלך?

"לא שמעתי מה דינה אמרה. מקאזם אני לא מופתעת וכשראיתי מה שהוא אמר, אמרתי איזו חכמה אני שאמרתי שהוא צריך להיות מודח. זה יצא, מושלם! פשוט מושלם!"

זה פגע בך באיזושהי צורה?

"לא, מה פתאום? מה יש לי להיפגע? אני לא חשבתי שהעוצמות של השנאה שלו הן כל כך גדולות כי הוא כל הזמן פרגן לי על גלי צה"ל. עד הקטע הזה עם ריוואה, היינו חברים ממש טובים. אז מה זו הצביעות הזאת ככה לצאת עליי? כל הימים הוא היה חבר שלי, אז מה פתאום הוא כל כך שמח? ומה דינה אמרה?"

Undcpn
דינה לא מסתירה את השמחה לאחר ההדחה של רחל

גם דינה אמרה ברוך שפטרנו, ודיאן אמרה שדינה וקאזם מחוקים

"מה זו הצביעות הזו? וגם כל הקטע של התימנים - יש לי כלה תימניה ושתי חברות הכי טובות תימניות, נו אז מה? ואני פולניה, מה הקטע הזה בכלל? ואחרי זה אומרים שאני גזענית".