הכל חוזר כמו בומרנג - קריירת הראפ של נתנאל

עוד לפני הכניסה לבית "האח הגדול" נתנאל רודניצקי היה מוכר לאנשים רבים כ"בומרנג", או בקיצור: "בום". ראפר שהתחיל את דרכו יחד עם סטטיק ורון נשר והתקדם בקריירה עצמאית. מה עומד מאחורי שם הבמה, ואיפה ראיתם אותו עד היום?

Encoderhd1 132994499593850000

כשדיירי הבית תהו למה נתנאל רודניצקי בחר בשם הבמה ״בומרנג״, הוא סיפר שכשהיה ילד היה נוהג לשיר במקלחת כי הוא התבייש לשיר מול ילדים אחרים. בשלב מסוים הכריז שהוא החליט להיות מוזיקאי, אבל לאחר תקופה ארוכה בה לא הוציא אף שיר, התייאש והרים ידיים. שנה מאוחר יותר הוא שוב יצא בהצהרה שהוא חוזר לעולם המוזיקה מתוך כוונה להגשים את החלום שלו להופיע מול קהל. חבריו אמרו עליו שהוא כמו בומרנג, הולך וחוזר. משם נתפס לו השם.

עוד באח הגדול:

חברת הילדות של אופק היא מישהי שכולכם מכירים: "שנינו עברנו חרם"

"הרגשתי לא בנוח עם הגוף שלי": שרין לפני ואחרי המהפך

עלה להם: כמה עוקבים יש לדיירים באינסטגרם?

הלכנו אחורה בזמן לאבני דרך בקריירת הראפ והשירה של נתנאל, שלא רק כותב ושר, אלא גם משחק בקליפים שלו, וגילינו כי בתחילת דרכו נתנאל היה חלק מחבורה של זמרי היפ הופ וכותבים, ביניהם – סטטיק, רון נשר, אדיר נגר, עמרי 69 ובהמשך אלון דה לוקו. הסינגל הראשון שהוציא "קקמייקה" (בו הוא מארח את בלאק ג׳ק וסקיי) פתח לו את הדלת ועזר לו לסלול את דרכו, אך הפריצה הכי גדולה שלו הגיעה מהסינגל ״בומבוקלאט״ בו הוא מארח את ג׳הבי בקליפ בועט, בשנת 2015. הסינגל נכנס לפלייליסט של גלגל״צ. מאוחר יותר הוא הוציא יחד עם סמיילי את הסינגל ״אותו דבר״. בשנת 2016 הוציא את הסינגל ״התחלה חדשה״ בה הוא משלב ראפ ורגאיי ומראה עוד מיכולות השירה שלו, ועוד באותה השנה הוציא סינגל בשם ״לא מבינה״, קליפ ראשון שלו שהוא גרפי מעולמות הקומיקס.

ב2018 השתתף נתנאל בקליפ פריסטייל בתכנית ״ביטים״ ששודרה בHOT ובה כיכב ג׳הבי. עוד באותה השנה, נתנאל השתתף בסינגל ״אין מצב (שבאתי לעולם הזה סתם)״ של ״קומונה״. בשנת 2019 הוציא את הסינגל ״יום כיף״ בו משחקת לצידו הודיה כהן. ב2020 הוציא את הסינגל ״משמרת לילה״ וב2021 הוציא את הסינגל רחוק מתל אביב בוא הוא נראה נודד ממקום למקום עם יוקליילי

לפני שנכנס לבית השיק את הסינגל האחרון שלו ״בום – 10״ בחודש מאי האחרון וגם אירח את דנידין בסינגל ״נדנדה״ שיצא גם הוא ממש רגע לפני שהתבודד במלון.

נתנאל סיפר לדיירי הבית שלפני הקורונה הוא הופיע קצת במופעי חימום אך עדיין לא מילא אולם שלם. לנו יש תחושה שכשייצא מהבית גם החלום הזה יוגשם.

באנר טיימליין דסקטופ