המשולש בין בר-אליאב-טליה גורר תגובות סוערות ברשת

אנחנו בעיצומו של משולש רומנטי בבית "האח הגדול" בין אליאב, בר וטליה. כן, שוב דייר בשם אליאב הוא הבסיס של משולש כזה בבית. אנחנו חוזרים לסיפורם של אליאב אוזן, דנית גרינברג ונופר מור ונזכרים מה דומה ומה שונה בסיפורים

זמן צפייה: 00:56

אם יש משהו שאפשר כבר לדעת בשלב זה של "האח הגדול", זה ששיחות רנדומליות בחדר האח עלולות להפוך מהר מאוד לקו עלילה שילווה אותנו עונה שלמה.

ועדיין, כשאליאב טעטי נכנס לחדר האח הגדול וסיפר על האקסית המיתולוגית, טליה, הוא לא ציפה שיפגוש אותה ימים ספורים אחרי בבית האח הגדול. מצלצל לכם מוכר? אליאב, אליאב?

Ghzlcp
בר ואליאב בחצר

כל צופה סביר של "האח", ירגיש מיד דה-ז'ה-וו למשולש אהבה אחר בבית, זה של דנית גרינברג, אליאב אוזן ונופר מור. אז, כשאליאב נשאל מי מדיירי העבר היה רוצה שייכנס לבית, הוא ענה שנופר. משאלה שהתגשמה כמה ימים לאחר מכן והפכה את הבית על פיו.

Jglbfk
המשולש המקורי | צילום: צילום מסך

בשני המקרים, אליאב טעטי ואליאב אוזן היו בתחילתה של מערכת יחסים, עם בר ודנית בהתאמה. טעטי ובר התקרבו מאוד בימים הראשונים שלהם בבית, ועדיין מאוד קרובים על אף כניסתה של טליה. במקרה של אליאב אוזן ודנית, הכניסה של נופר ערערה את הקשר ביניהם בבית, ואליאב החל במערכת יחסים עם נופר. כן, אפילו נשיקה ביניהם קיבלנו.

Hd2 132995089377730000
טליה ואליאב

הבלבול של אליאב בין טליה ובר הביא איתו גם ביקורת משאר הדיירים. דיאן לא הסתירה את תחושותיה לגבי הסיפור שמתרחש בימים אלה בבית, וטענה שאליאב נהנה מאוד מהמצב הזה. בעונה השישית, כשאלדד גל-עד צפה בהתרחשות בין דנית, נופר ואליאב, הפציר בו: "אתה מנצל ואז זורק אותן".

חדי העין והזיכרון ביניכם זיהו את הדמיון המטורף בין משולש האהבה הנוכחי למשולש ההיסטורי של אליאב, דנית ונופר. אלה רק חלק מהתגובות בנושא: "יש בעיה רצינית עם השם אליאב בבית של האח", "איך עוד פעם השם אליאב בבית האח הגדול מוצא את עצמו עם שתי נשים שרוצות אותו?", "גם אליאב הקודם רקד על שתי חתונות וראינו איך זה נגמר" ועוד ועוד ועוד.

אמנם אנחנו רק בתחילתה של העונה, אבל עצם קיומו של המשולש גרם כבר לעליית טונים וריבים. כמו שראינו בפרק האחרון, בר וטעטי רבו ביניהם ועזבו אחד את השני בטונים צורמים. אחד המשפטים הזכורים של דנית לאליאב אוזן שהפך לוויראלי באותה עונה הוא "יאללה גזגז גזגז יא טמבל". האם נקבל רגע גזגוזי משלנו? נראה לנו שאנחנו קרובים לזה מתמיד.

Rmttcv
האם מישהי תגיד גם לאליאב טעטי לגזגז?