מברוק: הג'וב החדש של כוכב הילדים

השחקן הצעיר עומר חזן ישתתף בתכנית אקטואליה יומית חדשה שתעלה בקרוב

אם כבר עברתם את גיל ההתבגרות, סביר להניח שלא תזהו את עומר חזן ממבט ראשון. אבל עלם החמודות בן ה-17 בעל העיניים היפות זכה להשתתף בפרוייקטים רבים על המסך וקטף תפקידים ראשיים בקולנוע ובטלויזיה ביניהם גילם את מוטי בסדרה "עספור" והשתתף בסרט "הקפות״ יחד עם ליאור אשכנזי, אסי לוי ואורי גבריאל.

 

Happy new year .Have more ideas, success, love and never regret. New year, new start ? #2017

A photo posted by omer_hazan (@omer_hazan) on

כעת, עם חשבון אינסטגרם של למעלה מ-60,000 עוקבים (ובעיקר עוקבות) מצטרף עומר חזן לתכנית אקטואליה יומית חדשה בשם "אונליין" שתעלה בחודש הקרוב בערוץ הילדים אותה יגיש עם נבחרת צעירה ומבטיחה במיוחד.

תתחדש על הג'וב. עומר חזן (צילום: מאיר כהן)
תתחדש על הג'וב. עומר חזן (צילום: מאיר כהן)

זו אינה הפעם הראשונה שחזן יככב בערוץ, הוא כיכב בתפקיד הראשי בסרט ״לאן נעלם נימני״ אשר הופק והוקרן לראשונה בערוץ הילדים ביום הזיכרון ה-20 לרצח יצחק רבין. בין היתר, חזן אף מדגמן לחברות אופנה מצליחות ומסתמן כהבטחה.

 

התכנית "אונליין"" בהשתתפותו, תדמה קבוצת וואטסאפ בה ידברו המנחים הצעירים על כל הנושאים שמעניינים את הילדים והנוער כיום – חינוך, תרבות וסלבס, אהבה ואפילו פוליטיקה. כל תכנית תפתח במעברון של מעין שיחת וואטסאפ שתוצג על המסך בה יינתן נושא השיחה שבו הצעירים יעסקו. לדוגמא: איך בית ספר היה נראה אם הם יכלו לנהל אותו? מה הם חושבים על הסדרות החדשות שעל המסך? וכו'. מטרת התכנית היא לדבר עם הילדים והנוער בגובה העיניים באווירה צעירה, מגניבה, קלילה ואמיתית.

 

מנהל האמנים נדב לוי מסר בתגובה: "אני מברך את הצדדים על החיבור המתבקש ובטוח שזה שיתוף פעולה מיני רבים בין עומר חזן למקום האמיתי".

מסומן כהבטחה
מסומן כהבטחה
חיוך של כוכב
חיוך של כוכב
יש אליל בנות חדש
יש אליל בנות חדש
קבלו אותו
קבלו אותו
מפרוייקט לפרוייקט
מפרוייקט לפרוייקט

עוד ברשת סלבס:

כל הפרטים על חתונתם של אדוה דדון וגלעד שלמור