דוד ואריאל קוניו עדיין בשבי: "היה קשה לראות את הבנות חוזרות בלי אבא שלהן"

האחים דוד ואריאל קוניו נחטפו בשבת השחורה מקיבוץ ניר עוז. אשתו ובנותיו של דוד נחטפו יחד איתו, אך הן שוחררו במסגרת עסקת החטופים והוא נותר שם. סילביה, אימם של השניים, התייחסה בריאיון לשחרור הילדות, הביעה חשש ממצבם הבריאותי של בניה - ושלחה להם מסר: "אם אתם שומעים אותי, תדעו שאחים שלכם חיים"

זמן צפייה: 04:19

דוד קוניו בן ה-33 נחטף יחד עם אשתו שרון ובנותיו התאומות אמה ויולי מביתם בקיבוץ ניר עוז. שרון והבנות שוחררו מהשבי אחרי 52 יום, אך דוד נותר שם. כמוהו גם אחיו הצעיר אריאל בן ה-26. סילביה, אימם של השניים, סיפרה בריאיון לאלי ראכלין על החשש ממצבם בשבי וקראה לחזרתם המיידית.

סילביה קוניו אשר בניה חטופים בעזה
סילביה קוניו אשר בניה חטופים בעזה | צילום: חדשות 13

לכתבות נוספות:

סילביה סיפרה על שחרור הנכדות שלה בנות השלוש והשמחה המהולה בעצב: "כשהבנות ראו אותנו הן היו בהלם, היה מאוד קשה לראות אותן בלי אבא שלהן". הבנות חוזרות היום הביתה, אך סילביה עדיין לא מאושרת: "אני מחכה לבנים שלי".

שרון קוניו יחד עם בנותיה יולי ואמה
שרון קוניו יחד עם בנותיה יולי ואמה

סילביה הביעה את דאגתה ממצבם של דוד ואריאל בשבי: "אני מתגעגעת אליהם ומפחדת ממה שיקרה להם". היא מסרה להם כי "אם אתם רואים או שומעים אותי, אחים שלכם בסדר, הם חיים".

דוד קוניו יחד עם אשתו ובנותיהם
דוד קוניו יחד עם אשתו ובנותיהם

 

בסיום דבריה סילביה קראה להחזרתם המיידית: "אני רוצה שיחזירו אותם ושיעשו כל מה שאפשר כדי להחזיר את כולם. את כל החטופים ואת כל החיילים. להחזיר את כולם בחיים".