טל שוהם עדיין בשבי: "אם אכפת לכם שהחטופים יחזרו בחיים - תבינו שאין לנו זמן"

טל שוהם נחטף יחד עם אשתו ושני ילדיהם מקיבוץ בארי. הם כבר חזרו לישראל במסגרת עסקת השבויים, אך טל נשאר מאחור. עדי שחר, קרובת משפחתו, קוראת להחזרת כל החטופים במהרה: "העסקה מתרחקת, אבל ההפצצות שמסכנות את חייהם של השבויים מתקרבות"

זמן צפייה: 05:30

טל שוהם נחטף מקיבוץ בארי יחד עם אשתו עדי ושני ילדיהם נווה (8) ויהל (3). עדי והילדים שוחררו במסגרת עסקת השבויים לפני כשבועיים, אך טל נשאר בשבי. קרובת משפחתו, עדי שחר, קראה בריאיון לחדשות 13 לחזרתו והתייחסה לפגישת עם הקבינט המלחמה שיצאה משליטה.

כתבות נוספות

"משפחות החטופים שונות ומגיעות מרקע מאוד שונה, הן נזרקו לתוך סיטואציה בלתי אפשרית ושרויים בה כבר 60 יום באפלה וברגשות מאוד קשים, אי אפשר לצפות מהן למשהו אחר מלבד להיות עצמן", סיפרה עדי בהתייחסה לפגישה עם קבינט המלחמה. לדבריה, "מה שראינו אתמול אלה קריאות כאב של אנשים אמיתיים שמחכים ליקירים שלהם, שרואים שהעסקה לשחרורם מתרחקת, אבל ההפצצות שמסכנות את חייהם מתקרבות".

"אני לא יודעת מי חושב שם למעלה שיש לו זמן. בתקשורת אומרים אנחנו צריכים עוד חודש ואז נדבר על עסקה, לא כל כך ברור לי מי חושב שיש לו חודש, אלא אם כן לא אכפת לו להחזיר חטופים כשהם לא חיים. אבל אני לא חושבת שזה מה שהקבינט רוצה, אין בן אדם שהיה בפגישת קבינט ולא התכווץ לו הלב כשהוא שמע את המשפחות".

עדי הוסיפה כי היא מאמינה ש" גם בממשלה וגם בקבינט רוצים כמוני לראות את כל החטופים שבים הביתה חיים. אבל בשביל זה צריך לעשות משהו ואולי לשלב אנשים חדשים בחשיבה על פתרון. כולנו רוצים שהחטופים יחזרו כמה שיותר מהר".