זאת הדיירת ששחזרה העונה את ההישג הגדול של טליה

זהו זה, הגענו לרגע האמת – יש לנו חמישיית גמר וממש עוד רגע נגלה מי יכבה את האורות בבית, כי תודו שמדובר בחתיכת חשבון חשמל. אבל לפני זה ההכרזה הכי חשובה של העונה עדיין לפנינו – הזוכה הגדול של פולואח! אז מי עשה את הקפיצה הגבוהה ביותר? מי עשה לא קפיצה אלא דילוגון קטן ומי הדייר עם מספר העוקבים הגבוה ביותר?

זמן צפייה: 02:38

עשרים ושבעה דיירים נכנסו העונה לבית, וזה הזמן להגיד את הדברים כמו שהם – מי הדייר שמחזיק בכמות העוקבים הגדולה ביותר ומי מחזיק ב...פחות. לא רוצים לבאס אבל נתחיל דווקא מהסוף, עם יאיר, שמחזיק כרגע בכמות העוקבים הנמוכה ביותר מבין דיירי העונה עם כמעט 8,000 עוקבים. יאיר, אתה לא צריך להסביר.
על הפודיום עומדים צמוד צמוד – איך לא, ברבי ובראץ אבל את הפסגה בכלל כבשה לין אלפי עם כמעט 170 אלף עוקבים וגם וי כחול כבונוס.

לכתבות נוספות בנושא "האח הגדול":

Bb S5 Follow Ach Top Group 01
Bb S5 Follow Ach Top Group 02

אז יש לנו חמישיית גמר – יובל מעתוק, יענקי, ליאל, סתיו ושניר. אחד מהם יוכרז כמנצח הגדול של העונה בראשון הקרוב, אבל לנו - יש הכרזה לא פחות חשובה.
אז לפני שנכריז על המקום הראשון, בואו נדבר על המקום הראשון – אבל מהסוף. מבין החמישייה, מי שצבר הכי פחות עוקבים מאז שנכנס לבית הוא המסרק ולא המספר, ליאל קוצרי. לליאל יש כמות מכובדת של עוקבים – 141 אלף, אבל הוא זה שהצליח לצבור הכי מעט עוקבים מאז שנכנס, בכניסה שנייה למקרה ששכחתם, עם עלייה של “רק" ארבעים ושלושה אלף עוקבים.

Bb S5 Follow Ach 12 Lial

זהו, הגענו לרגע האמת – מי יהיה הזוכה או הזוכה של פולואח? ובכן, מי שהצליחה להוסיף הכי הרבה עוקבים העונה היא... סתיו קצין! סתיו הוסיפה לעצמה 150 אלף עוקבים, כמעט כמו הזוכה של פולואח בשנה שעברה – טליה עובדיה, שרשמה את העלייה הכי גדולה בעונה שלה עם תוספת של 154 אלף עוקבים.
כמות כזאת לא רואים בכל יום, תפרסו לה שטיח ורוד כי ברבי שלנו הוסיפה מאה חמישים אלף משתמשים נאמנים לחשבון שלה. סתיו, היית מאמינה?

אחריה ברשימה נמצא שניר בורגיל, במקום השלישי - יובל מעתוק, את המקום הרביעי תופס יענקי וליאל סוגר את הרשימה.

Bb S5 Follow Ach Top 5 Fixed

עד כאן לפולואח, אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בקרב החשוב באמת בין הדיירים. מה יקרה בגמר? גם פה – רק אתם תקבעו.