בחזרה למתחם "הרברט סמואל": רושפלד יהיה מבקר המסעדות של "המסעדה הבאה"

רושפלד חוזר לחיינו בתור מבקר המסעדות של "המסעדה הבאה של ישראל" ובכל שבוע הוא יבקר במסעדה הזוכה, יטעם את מנות הדגל - ויעניק את הציון שלו למסעדה. השף המוערך חוזר למתחם המסעדה שבו הוא התחיל את הדרך שלו והפך לשם המוביל שהוא היום

זמן צפייה: 00:28

שף יונתן רושפלד חוזר לחיינו עם תפקיד חדש ומעורר קנאה: מבקר המסעדות של התוכנית "המסעדה הבאה של ישראל" . החל מיום ראשון הקרוב ובכל פרק של מבחן הלייב יבקר רושפלד במסעדה הזוכה, יטעם את מנות הדגל שלה ויעניק את הציון שלו למסעדה. הציון שלו יהיה חלק בלתי נפרד מהציון הסופי של המסעדה בתום השבוע.

רושפלד, אחד השפים הכי מצליחים בטלוויזיה, מחולצי הריאליטי הקולינארי בישראל, ואחד השופטים הכי קשוחים בטלוויזיה – חוזר למסך למתחם המסעדה בו הוא התחיל את הדרך שלו והפך לשם המוביל שהוא היום

כל הפרטים על הסופר מעדניה החדש של רושפלד

לצפייה בפרק הראשון של "המסעדה הבאה של ישראל"

לעמוד מסעדת "תאי טה" בניהולה של לי מלילי

כאמור, זאת לא הפעם הראשונה של רושפלד בלוקיישן שבו תפעל כל שבוע המסעדה הנבחרת שתזכה באודישן. בין השנים 2016-2007 כיהן רושפלד כשף מסעדת "הרברט סמואל" שפעלה באותו מקום ונחשבה לאחת המסעדות הטובות בישראל. בסוף 2016 נסגרה המסעדה עם הבטחה להיפתח מחדש כמקום כשר ביפו, אך הפתיחה המחודשת מעולה לא קרתה.

Npilgo
מנהל רולינרי ביום. מבקר מסעדות בלילה. יונתן רושפלד | צילום: אלכס לפינר

כעת חוזר רושפלד למסעדת הדגל שלו בתפקיד המבקר, ובנוסף עובד בשנים האחרונות כמנהל הקולינרי של רשת הסופר-מעדניה "קולינריק", שפתחה בתחילת השנה סניף חדש ברמת גן, שהצטרף לסניפים בקריית אונו וחיפה. רושפלד, שגם אחראי על חלק מהמתכונים, מספר על התפקיד: "זו עשייה שכוללת בתוכה המון קולינריה, החל מתכנון החנויות ברמה התפעולית וחווית הצרכן, דרך בניית מוצרים ותפריטים, החלטות על תמהיל מוצרי הייבוא של ליין מוצרי הגורמה, ועד פיתוח קו מוצרים בתחום האפייה והקונדיטוריה. בהמשך יצטרפו יוזמות והפתעות שייכנסו לשוק בחודשים הקרובים, כך שיש למה לחכות".