אחרי אסף גרניט: חיים כהן זוכה לכבוד בספרד

השף שבכותרת בהחלט יכול לנשום לרווחה אחרי הפרס בו זכה לאחרונה. וגם: בר קולינארי חדש נפתח בתל אביב. חדשות האוכל

הישג מרשים לחיים כהן
הישג מרשים לחיים כהן | צילום: עדי אורני
בשורות טובות באות בצרורות: ימים ספורים אחרי שמסעדת "שבור" של השף אסף גרניט זכתה לכבוד כשנכנסה לרשימת המסעדות הטרנדיות של מגזין "פורבס", מגיע התור של השף חיים כהן לזכות בכבוד.
צ'ירינגטו של חיים כהן מביאה כבוד
צ'יריגנטו של חיים כהן מביאה כבוד
מסעדת "צ'יריגנטו בלו" הממוקמת במלון W איביזה, זכתה השבוע בפרס "המסעדה החדשה הטובה ביותר לשנת 2019" מטעם מגזין "וויט אביזה". מדובר בכבוד מאחר ומדובר באחד מהמגזינים היותר נחשבים בחיי הלילה והלייף סטייל באי המסיבות. הישג זה מצטרף להישג לו זכה כהן בשנת 2017, כשמסעדת "הדוכסית" הממוקמת במלון W אמסטרדם זכתה בכוכב מישלן.
חיים כהן צ'ירגנטו
בהחלט יכול לחייך עכשיו. חיים כהן | צילום: עדי אורני
עוד בחדשות האוכל  הפיצה הגדולה בתל אביב? מתכון לחמאה ביתית  האלווין: המבורגר שייעלם תוך 72 שעות  חדשה בשכונה: מסעדת דגים חדשה בתל אביב  אם מאסתם במסעדות והברים השונים בשוק הפשפשים ביפו וממש בא לכם על חידוש, המקום הבא בהחלט בשבילכם. קבוצת אינשטיין המחזיקה בין היתר במסעדת "פארוק בשוק" בפשפשים, מביאה לכם את "מסעודה", בר עם אוכל של מסעדה. במקום מוגשות מנות שונות וביניהן אפשר למצוא סביצ'ה מוסר ים ב- 62 שקלים, קרפצ'יו מוסר ים ב-62 שקלים, פיצת שף ומנות נוספות. ואם אתם בעניין של האפי האוור, אז מראשון עד חמישי המקום מציע 1+1 על כל האלכוהול מהשעה 18:00 ועד השעה 21:00.
סביצ'ה ביס מוסר ים של מסעודה
סביצ'ה ביס מוסר ים של מסעודה | צילום: גל איצקוביץ
קרפצ'יו מוסר ים של מסעודה
קרפצ'יו מוסר ים של מסעודה | צילום: גל איצקוביץ
בר עם אוכל של מסעדה. מסעודה
בר עם אוכל של מסעדה. מסעודה | צילום: גל איצקוביץ
רבי נחמן 4 תל אביב – יפו שמעתם על מסעדה חדשה שאתם רוצים שנבדוק, רוצים לספר לנו משהו שלא ידענו, יש לכם טיפ בשבילנו? אנחנו במייל gilmishali@gmail.com  
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ