השיטה עם הקשית שתגרום לילדים שלכם להתנפל על בננות

במקום להסליק ולהסוות בננות בשלות, נסו את השיטה הגאונית הזאת שתהפוך כל בננה - לא משנה רמת הבשלות - לקינוח נחשק

ילדים לא תמיד קלים עם פירות. פעם זורמים אבל לרוב מסרבים ממגוון סיבות: רך מדי, קשה מדי, חמוץ, מתוק, עם גרעינים או סתם "לא בא לי" שגור ושגרתי. ואז, במקום להתחנן ולצאת במסע שכנועים, מצאנו אחלה טריק שמאפשר להטמין את הפרי, להחצין את מה שצריך ולעורר חשק עז להתנפל. את השיטה החמודה הזו שמוציאה מהבננה את המיטב, מצאנו בעמוד האינסטגרם של המתכונאית נועה שפירו, שלוקחת את הבננה למחוזות קינוחיים עם הפטנט הבא: באמצעות שיטה מהירה ומדליקה ממלאים את הבננה בשוקולד, עוטפים בבלילת פנקייק ומטגנים עד הזהבה פריכה.

Whatsapp Image 2022 11 13 At 1
הדבר הכי טעים שתכינו מבננה, ולא משנה כמה היא בשלה. בננה ממולאת נוטלה | צילום: צילום מתוך עמוד האינסטגרם של נועה שפירו

התוצאה המתקבלת לא רק יפה, אלא גם טעימה לאללה ומשמשת אחלה נשנוש לביקורי חברים אצל הילדים לפני ארוחת הערב, קינוח מהיר לבראנץ' או ארוחת בוקר שוברת שגרה. הרעיון פשוט אך מגניב: מרוקנים את ליבת הבננה באמצעות קשית, ממלאים בשוקולד והופכים לביס מופלא ועתיר מרקמים.

כתבות נוספות ביאמיז:

Whatsapp Image 2022 11 13 At 1
אפשר להחליף את הנוטלה בכל שוקולד אחר שאוהבים. בננה ממולאת | צילום: צילום מתוך עמוד האינסטגרם של נועה שפירו

בתום טיגון קצרצר מתקבלים פנקקוני בננה במילוי נוטלה או או כל ממרח אחר שאוהבים. רוצים לקצר תהליכים עוד יותר? במקום להעביר נוטלה לשקית זילוף, מלאו את הבננה בשוקולד ציפס (מריר, חלב או לבן) שמתאים בול בגודל ויתן את אותו אפקט ממכר של שוקולד נמס בתוך הביס. הבלילה שעוטפת את הבננה הממולאת היא בלילת פנקייק בסיסית. אם יש לכם מתכון קבוע, השתמשו בו. אם לא - הנה גרסה מנצחת להתחיל איתה. מוכנים להתחיל? עקבו אחר המתכון שבסרטון כאן למטה. בתיאבון!