סקירה: MacMate – הופך את המקבוק למטען אלחוטי לאייפון

לא חסרים אביזרים למוצרי אפל וכמובן גם ללפטופים שלה, אבל ה-MacMate של חברת OneAdaptr יכול להפוך את חיי הטעינה לקצת יותר קלים לבעלים של המקבוק

ה-MacMate של חברת OneAdaptr

לא חסרים אביזרים למוצרי אפל וכמובן גם ללפטופים שלה, אבל ה-MacMate של חברת OneAdaptr יכול להפוך את חיי הטעינה לקצת יותר קלים לבעלים של המקבוק.

הרעיון של ה-MacMate הוא פשוט, זהו אביזר המוסיף משטח טעינה אלחוטי למקבוק לצד טעינה חוטית של מכשיר נוסף.

ה-MacMate נראה כמו קוביה קטנה ומעט שטוחה, הוא כולל שלושה חיבורי USB-C בגב שלו. האמצעי (Input) מיועד לחיבור מטען המקבוק הסטנדרטי של אפל, כאשר חיבור ה-Output 1 מתחבר למקבוק עבור הטעינה שלו וחיבור ה-Output 2 מיועד לחיבור חוטי של מכשיר אחר. הערכה כבר כוללת כבל USB-C דו צדדי, כך שאין צורך לרכוש כבלים נוספים על-מנת להתחיל להשתמש במוצר.

ה-MacMate של חברת OneAdaptr
צילום: יחצ

כתבות נוספות בטכנולוגיה

משטח הטעינה האלחוטי מספק 10 וואט, זה טוב עבור אוזניות ואייפון, כי גם ככה האייפון תומך בטעינה של רק 7.5 וואט בטכנולוגיית טעינה אלחוטית Qi (ב-MagSafe זה 15 וואט).

ה-MacMate יודע לתמוך במטענים של אפל עד הספק 96 וואט ובמטעני USB-C של עד 140 וואט, כך שאם יש לכם מטען עם עוצמה חזק, תוכלו לטעון בקלות עוד מכשיר. מחברי ה-USB-C האחרים ב-MacMate הם של 60 וואט ו-20 וואט.

 

ה-MacMate של חברת OneAdaptr
צילום: יחצ

 

MacMate: טעינה של מקבוק אייר, אייפד אייר ו-AirPods בו זמנית

לצורך טעינה בו זמנית של מקבוק אייר, אייפד אייר ו-AirPods, השתמשתי במטען אחר של OneAdaptr בשם OneWorld65 היודע לתת הספק של 65 וואט, לעומת המטען המקורי של המקבוק אייר שלי שמספק רק 30 וואט. בצורה הזאת יכולתי להטעין את שלושתם, כאשר אוזניות ה-AirPods היו מונחות על משטח הטעינה האלחוטי. זוהי אגב אחת הנקודות שכדאי לשים לב אליה, על-מנת ליהנות מהיכולת המקסימלית של ה-MacMate חייבים מטען עם הספק גבוה ולא בהכרח זה שמגיע עם המקבוק אייר (במקרה שזה הלפטופ שיש לכם).

מחיר: 150 שקל דרך אתר החברה

בשורה התחתונה, ה-MacMate הוא מוצר מוצלח למי שצריך פתרון לטעינה של מכשירים נוספים לצד המקבוק, מבלי להסתבך עם מטענים נוספים. משטח הטעינה האלחוטי מציע אפשרות נוחה יותר להטעין את ה-AirPods או האייפון ובגלל המבנה הקומפקטי, ניתן לקחת אותו בקלות לנסיעות.

 

הסקירה פורסמה במקור באתר The Gadget Reviews

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews