נתניהו נגד ישראל כ"ץ: "פועל הפוך, לא יסלחו למי שמסכן את הליכוד"

ברקע מאבקו של ראש האופוזיציה נגד אנשי "הליכודניקים החדשים" במפלגתו, הוא תוקף את שר האוצר לשעבר בטענה שהוא לא פועל כדי להוציאם מהתנועה: "מי שחושב שכדי לקבל כמה קולות אפשר לסכן את עתיד הליכוד, יגלה שחברי הליכוד לא יסלחו לו"

בנימין נתניהו וישראל כ"ץ
בנימין נתניהו וישראל כ"ץ | צילום: חדשות 13

מתקפה חזיתית בתוך הליכוד: ראש האופוזיציה ויו"ר המפלגה בנימין נתניהו מתח ביקורת חריפה על בכיר המפלגה ומי שהיה שר האוצר בממשלתו, ישראל כ"ץ. בהודעה שפרסם בחשבון הטלגרם שלו כתב נתניהו כי כ"ץ פועל בניגוד לעמדתו ולעמדת חברי המפלגה בנוגע למהלך להוציא את אנשי "הליכודניקים החדשים" מהמפלגה.

"אני ציפיתי מכל חברי הליכוד, ובהם ראשי המוסדות במפלגה, להיאבק בכל העוצמה נגדם ולפעול להוצאתם מהתנועה. כולם עשו זאת חוץ מישראל כץ, שעד היום פעל ופועל הפוך", כתב נתניהו, והוסיף כי "מי שחושב שכדי לקבל כמה קולות אפשר לסכן את עתיד הליכוד והעתיד של כולנו, יגלה שלמעלה מ-130,000 חברות וחברי הליכוד לא יסלחו לו על כך".

נתניהו מאשים את "הליכודנקים החדשים" בהיותם "אנשי שמאל קיצוני שפועלים כסוסים טרויאנים כדי לרסק את הליכוד מבפנים". עוד הוא כתב כי רבים מהם חברים במרצ, העבודה והרשימה המשותפת וחלקם היו ממובילי תנועת "הדגלים השחורים".

"הליכודניקים החדשים״ שותלים אנשים בסניפי הליכוד במטרה לדחוק את אנשי הליכוד האמיתיים מהנהגת השטח ובהמשך מהנהגת המדינה. איש ליכוד אמיתי חייב להיאבק בתופעה הבזויה הזו בכל תוקף. לאנשים כאלה אין מקום בתנועת הליכוד. זה לא דמוקרטי וזה הרסני לעתיד המפלגה שלנו", סיכם נתניהו.