אימו של הנער הנעדר מוישי קליינרמן: "לא יכולה להאמין שעשו פה הכול"

גיתי קליינרמן, אימו של הנער בן ה-16 אשר נעלם ממודיעין עילית לפני 99 יום, מסרה בעקבות ביקורו הראשון של מפקד המחוז עוזי לוי בביתם, כי היא לא מוכנה לקבל את תשובות המשטרה. "אנחנו נמצאים במצב של כלום, פשוט כלום - אין לנו קצה חוט"

גיתי קליינרמן, אמו של מוישי

גיתי קליינרמן, אימו של מוישי קליינרמן בן ה-16 שנעדר מזה 99 ימים, אמרה היום (ראשון) בעקבות ביקורו של מפקד המחוז, עוזי לוי, בביתם, כי היא לא מקבלת את התשובות שניתנו לה. לדבריה, "אני לא מאמינה שאני יושבת פה בבית שלי אחרי 99 יום שהבן שלי מוישי נעלם, ולא עונים לי איפה הוא. אין לנו קצה חוט".

עוד סיפרה, כי "היום בפעם הראשונה הגיעו מפקדים בכירים מהמחוז, כדי לשמוע ולהשמיע - ולצערי אנחנו נמצאים במצב של כלום, פשוט כלום. אני לא יכולה להאמין שהמשטרה עשתה פה הכול, זה לא הגיוני. אני מבקשת מהמפכ"ל שיעשה הכול כולל הכול. זו מדינת ישראל? אלה הכוחות שיש לה?"

הנעדר מוישי קליינרמן
הנעדר מוישי קליינרמן

כזכור, לפני כשבועיים נערך מבצע חיפושים נרחב במירון בעקבות מוישי, ואחיותיו של הנער החרדי סיפרו שהן מתפללות שאחיהן הגדול יחזור הביתה בשלום ובמהרה: "כל דפיקה בדלת אנחנו חושבות שזה הוא". הנער ממודיעין עילית נעדר כבר יותר משלושה חודשים. בתקופת ל"ג בעומר קיוו במשפחתו כי הוא יגיע להילולה במירון, אך הוא לא הגיע.