כוכבי שמיים אדומים על השטיח הסגול בצרפת

שלשום (מוצ"ש), צעדה נבחרת סלבס מכובדת מישראל שכללה שחקנים, תסריטאים, ויוצרי הסדרה "שמיים אדומים" על השטיח הסגול בצרפת, במסגרת ארועי סירייס מאניה. הסטייליסטית מיטל מור בדקה עבורנו מי לבש מה, מי כבש את השטיח ומי היה צריך להגניב עוד מבט במראה

Red Skies Avant Premire 52 S
כוכבי שמיים אדומים בפסטיבל סירייס מאניה | צילום: Lise sauvage

פסטיבל סירייס מאניה היוקרתי לסדרות טלוויזיה, נערך בימים אלו בעיר ליל שבצרפת. הפסטיבל מציג מאות סדרות טלוויזיה ונחשב לבמה היוקרתית ביותר בעולם לסדרות טלוויזיה בינלאומיות. בין שלל המשתתפים, הגיעה גם נציגות ישראלית מכובדת, שכוללת כוכבים כמו מאור שוויצר, אמיר חורי, אלונה סער, ליהי קורנובסקי, יעקב זאדה דניאל, ג'ורג' אסקנדר, לואי נופי והשחקנית האוסטרלית אנני שפירו. כל אלה משתתפים בסדרה ״שמים אדומים״ שתעלה בקרוב על המסך בערוץ 13.

כתבות נוספות במדור לייפסטייל:

Red Skies Avant Premire 121
כוכבי שמיים אדומים | צילום: Lise sauvage

המתלבשת הטובה ביותר

אנני שפירו ללא ספק הציגה את התלבושת היפה ביותר בפרימיירה, עם ז’קט סטייל וחצאית מעניינת שתופסת את העין. לוק מיוחד והשיער רק מוסיף להופעה בעייני הופעה הכי שיקית ומיוחדת. אין ספק שנראית כמו כוכבת אמיתית.

Red Skies Avant Premire 9 Su
אנני שפירו בפסטיבל סירייס מאניה | צילום: Lise sauvage

Red Skies Avant Premire 7 Su
חצאית מיוחדת | צילום: Lise sauvage

חליפה גברית בצבע מיוחד

אם כבר חליפה גברית אז לגמרי כמו של אמיר חורי, שצעד על השטיח בחליפה בעעלת צבע מיוחד אשר החמיאה לו מאד. אין ספק שהוא המתלבש המצטיין מבין הגברים הישראלים בערב הזה.

Red Skies Avant Premire 17 S
המתלבש המצטיין. אמיר חורי בפרימיירה של שמיים אדומים | צילום: Lise sauvage

 

סטייל של כוכב

מאור שוויצר כרגיל, הציג  סטייל של כוכב. מאור שיחק אותה בהופעה עכשוית, צמד צבעים שתמיד משתלב טוב וחולצה מיוחדת ושקופה מעט. אחרי שסיקרתי את התלבושות בטקס האוסקר נוכחתי לדעת שהגברים נשארים לרוב עם הטוקסידו המוכר, אז שאפו ענק על הופעתו של מאור שהיא שונה ומיוחדת ואי אפשר לפספס אותה.

Red Skies Avant Premire 24 S
סטייל של כוכב. מאור שוייצר בפרימיירה של שמיים אסומים | צילום: Lise sauvage

 

גולף לפרימיירה?

אלונה סער, בואי נדבר על זה. חולצת הגוף עבה מידי ופחות מחמיאה בצוואר, החליפה פחות מחמיאה לגוף, עם מכנס קצת ללא פרופורציות וסיומת לא יפה, שמתלבשת בצורה לא יפה על הנעל ומבליטה את המראה הפחות מחמיא גם של הנעל שכלל לא קשורה להופעה.

אלונה סער
אלונה סער בטקס הסירייס מאניה | צילום: Lise sauvage

רק לא לפספס עם הפסים

איך נגיד את זה. מצד אחד אפשר לומר שהחליפה של יעקב זדה-דניאל היא טרנדית ויפה, אחרי הכל, פסים זה באמת טרנד סטייל השנה, והסגנון באמת מיוחד. פסים גם אמורים לתת אשליה של אורך וגובה. מצד שני, משום מה פה נראה שהחליפה קצת מרחיבה והמכנס יושב מעט נמוך ומבליט את הבטן.

Red Skies Avant Premire 50 S
חליפת פסים | צילום: Lise sauvage