זה לא פייק: שני דיירי "האח הגדול" שחשבון האינסטגרם שלהם נחסם

הדיירת הראשונה לחצות את קו ה-100K וזאת לא דיאן, שני הדיירים שחשבונות האינסטגרם שלהם נחסמו, הקפיצה האדירה אצל דינה ומה קורה אצל הדיירות החדשות? עוקבים אחר חשבונות האינסטגרם של דיירי "האח הגדול"

זמן צפייה: 04:46

טליה עובדיה, דיאן שוורץ, ריאווה רסלאן, בר כהן, האח הגדול עונה 4, גרף

האינסטגרם של דינה מתפוצץ

האח הגדול הצליח לבלבל את כל הבית כשסיפר לדיירים, במסגרת משימת הפייק, שדינה צברה 45 אלף עוקבים חדשים באינסטגרם. למעשה, לא היה רחוק מזה. דינה הייתה בתחתית הרשימה עם מספר הדיירים הנמוך ביותר. אבל כנראה שמשימת הפייק שכנעה את הצופים שכדאי להם לעקוב אחריה, כי לאחר שידור הפרק האינסטגרם של דינה התפוצץ - היא עקפה את שרין וחצתה את קו ה-10K. אפשר לומר שמשימת הפייק הייתה סוג של נבואה שהגשימה את עצמה, כי דינה הפכה לדיירת עם הצמיחה הגדולה ביותר באופן יחסי, עם עלייה של 264% במספר העוקבים. מיד אחריה ניצב מיסטר שחף, שהגדיל את מספר העוקבים שלו ב-128%, ועומד כיום על 14.6K חובבי קציצות.

האח הגדול עונה 4, גרף אינסטגרם

טליה עוקפת את דיאן

כפי שצפינו בפעם שעברה - טליה עקפה את דיאן והפכה לדיירת הראשונה העונה שחצתה את קו ה-100K. טליה רשמה עלייה חדה מאוד ממש לאחר שידור משימת הפייק, ככל הנראה בעקבות גלידת טליה. אחרי טליה ניצבות דיאן, בר וריוואה, שממשיכות לצבור עוקבים נוספים, אך רושמות עליות מתונות בלבד במספר העוקבים.

שני הדיירים שנחסמו באינסטגרם

במהלך הסופ"ש האחרון התחוללה דרמה של ממש, כאשר שני חשבונות אינסטגרם של דיירים בולטים נחסמו בעקבות דיווח כוזב על התחזות. הדיירים הם אופק, שלפני החסימה עמד על 17.7K עוקבים ולירן, שבמהלך היממה שבה היא שהתה כ"נציגת צופי ערוץ 26", הצליחה לעקוף את דניאל, נתנאל ומרינה (שמאז כבר הספיקה לעקוף אותה) - אבל זאת בעיקר הודות לכמעט 20K איתם נכנסה לבית. בעוד חשבון האינסטגרם של אופק חזר לחיים, לירן עדיין חסומה ואנחנו מקווים שאנשי הסושיאל שלה יצליחו לאחזר אותו בהקדם.

האח הגדול עונה 4, גרף אינסטגרם

איך הכניסה לבית השפיעה על הדיירים החדשים?

מלבד לירן, שתי הדיירות הנוספות שנכנסו בכניסה השנייה - דנה וליה - עוררו עניין רב בקרב הגולשים. שתיהן רשמו עלייה משמעותית במספר העוקבים שהן, ועומדות שתיהן על כ-25K עוקבים לאחר שעקפו לאחר יומיים בלבד כמה מן הדיירים הכי בולטים בבית כגון קאזם, אופק, דניאל, נתנאל ומרינה.

בתחתית הרשימה ניצב דוד, עם 80 עוקבים, עלייה של 59 עוקבים מאז שנכנס לבית. אנחנו מאמינים שעד שהוא יחסל את כל מצרכי המזון במטבח המספר הזה עוד יעלה.

כתבות נוספות בנושא "האח הגדול":