עולים על מדים: הלהקה של טילטיל, דורון מירן, שי חי וברלד

תמונות ראשונות מהצילומים של דו- הריאלטי בהשתתפות עשרה סלבריטאים ישראליים

אם גם לכם יש פטיש לא מוסבר לגברים במדים, אז ודאי תשמחו לדעת שבקרוב תוכלו לראות את הסלבריטאים המקומיים האהובים עליכם כובשים את המסך הקטן במדי צבא.

ממתינים לקבלת המפקד
ממתינים לקבלת המפקד

צילום: אור גפן

השבוע החלו צילומי העונה השלישית של "היחידה", סדרת הדוקו ריאלטי המצליחה של HOT. לצורך התכנית הצבאית התאספו על סט הצילומים עשרה סלבריטאים מקומיים ועלו על מדים.

היחידה - מחזור ג'
היחידה - מחזור ג'

החיילים החדשים הם: הבדרן  ירון ברלד שהשיל עשרות קילוגרמים ממשקלו, יוצא "האח הגדול" שי חי, טילטיל כוכב "הישרדות", המירוץ למיליון" ו"המונית של טילטיל", חובי סטאר יוצא "כוכב נולד" ו"הכוכב הבא", הזמר והחבר הכי טוב של הכבשה שושנה משה דץ, הזמר מושיק עפיה, כוכב הריאלטי והזמר דורון מירן יחד עם אחיו סטלוס מהצמד "סטלוס ואורן חן"  וחברי הרכב ההיפהופ, כוכבי הרשת "האולטראס". יהיה שמח.

גבר גבר. ירון ברלד
גבר גבר. ירון ברלד
האם שי חי יימצא את עצמו במסגרת החדשה?
האם שי חי יימצא את עצמו במסגרת החדשה?
דץ והרס''ר המיתולוגי בנאי
דץ והרס''ר המיתולוגי בנאי

העונה השלישית של היחידה מביאה מספר חידושים: כאמור, בפעם הראשונה בסדרהף כל משתתפי היחידה הם גברים והם יגורו בבסיס חדש שנבנה במיוחד עבורם. בעונה זו יתמודדו חיילי היחידה עם אימונים צבאיים קשים ומורכבים. היחידה תופיע מול כוחות הביטחון (משטרה, מכבי אש ועוד) ברחבי הארץ. בגמר האימונים הם יופיעו בהופעה גדולה וחגיגית.

איפה הכומתה? חובי סטאר
איפה הכומתה? חובי סטאר

במאי התיאטרון הנודע משה קפטן חוזר לתפקידו כבמאי הלהקה וכמו בעבר יש לו אפס סובלנות לזיופים, לאיחורים ולבעיות משמעת. גם העונה ילוו את היחידה הרס"ר המיתולוגי בנאי.

זמין רק בשעת ט''ש. מושיק עפיה
זמין רק בשעת ט''ש. מושיק עפיה

עוד ברשת תרבות ובידור:

הטריילר לסרט האימה שיגרום לכם לסיוטים

מה חשבנו על חצי הגמר של האירוויזיון?

מצמרר: לפני מותו מייקל ג'קסון חשש שיירצח