מה באמת גרם ליוסי לקום באמצע מועצת השבט?

וגם: הפרידה משגיא ביטבוקס, היכולות המופלאות של ורד והאגו טריפים של מיכל

זמן צפייה: 01:22:09

#כמה קטנות

פרק 24: ביי ביי ביטבוקס

לאחר שמשך עד כמה שניתן את השהות שלו על האי, בהתחשב בבחירת החברה שלו על האי, הודח אתמול שגיא ולא ממש השאיר את חותמו על המשחק

    1. כן ברית בנות, לא ברית בנות, לא מדיחים בנות, כן מדיחים בנות. חצי פרק על משהו שמישהו זרק בחצי צחוק באיזו שיחה חברית. שחררו אותנו.

via GIPHY

2. יכול להיות שאני טועה (כנראה שלא), אבל לעולם בתולדות הישרדות ישראל לא נוצרה ברית בנות איכותית שהלכה יחד דרך ארוכה. אני לא מדבר על שתיים, או אפילו שלוש, חברות שהתחברו בקליק ורצו יחד. אני מדבר על קבוצת נשים חזקות, שמבינות את המשחק, שיודעות איך להתקדם בלי להיכנס לפינות קטנות. טוב, נמשיך לחכות אני מניח.

via GIPHY

3. לא כל כך הבנתי את חלקו של מנגיסטו במשחק עד כה. כאילו, הוא באי המתים נכון? וכל הדחה יש דו קרב ואז מישהו הופך למושבע הבא. למה לעזאזל מנגיסטו, שהודח מהמשחק, קובע בסוף מי ישאר ומי יהיה מושבע? ומתי הוא יחזור, אם יחזור? לגמר? קצת לפני? למה מגיע לו להיות בסוף, בלי לשחק את המשחק?

via GIPHY

4. תכלס התגעגעתי לאגו טריפים של מיכל. אחרי כמה פרקים שקטים יחסית מצידה, היום שוב "זכינו" לקבל את הזחיחות והשחצנות המוכרת. נו, אתם יודעים איך. בלי שעשתה יותר מידי, מיכל מוקפצת לעמדת כוח, יכולה להשפיע על זהות המודח הבא ואז היא עפה. מה זה עפה.

via GIPHY

5. פרק רע מאוד עבור יוסי. כולם כבר יודעים שהדמות של יוסי היא הדמות שעד כה משחקת את המשחק הכי מעניין/חכם/נכון בעיניי. ולמרות זאת, אי אפשר להתעלם מגל הטעויות שעשה אתמול יוסי, החל מהריב המיותר עם ענבר שנמצאת בעמדת כוח, ההתפרקות שנייה לפני מועצת השבט וההתנהלות במהלכה. כל הכאוס הזה הגדיל עוד יותר את המטרה שלו על הגב ובלי שגיא, קרב ההישרדות יהיה קשה עד אנוש.

via GIPHY

6. שאפו בן שאפו לורד על משימת הוטו. אפשר לאהוב אותה, אפשר לשנוא אותה, אבל אי אפשר לקחת ממנה את המחמאות על הפן הפיזי שלה. זו משימה מי יודע כמה שהיא נותנת בראש, לוקחת מקומות ראשונים ומשמחת את כל מי שחיכה לאישה חזקה אמיתית בהישרדות.

via GIPHY

7. לא רק לקחה את הווטו, אלא גם הצילה את בן הברית האמיתי היחיד שלה, נתי, תוך כדי. באמת, כל הכבוד.

via GIPHY

8. אמיר אמר את זה הכי טוב במהלך מועצת השבט. מה בעצם מבדיל או מייחד את שגיא משאר בני בריתו? על איזה מהלך מתוחכם הוא חתום? מה הוא הוביל? אני לא יכול למצוא כאלו. אחלה בחור כשהוא לא מושפע, שום דבר אישי, אך אהמר שלא הרבה צופים יתגעגעו אליו.

via GIPHY

9. מה זה הדבר הזה שיוסי הולך באמצע מועצת שבט? תסלח לי אדוני, מה זה? קשה אז בורחים? בחיים לא ראיתי דבר כזה. אה, רגע, דווקא כן ראיתי. בעונה שלי אחד השורדים, לא ננקוב בשמות זה לא היה אני, קם והלך לחצי שעה כשהבין שהוא הולך להיות מודח.

via GIPHY

10. אחלה גלימה, כפרה.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מה שנגמר על האי - ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים

אחד על אחד: עם איזה שורד היית רוצה להיתקע על אי בודד?

גיא זו-ארץ ויעל בר-זוהר בדואט ראשון – "רק הירח"