המשחק מתהפך: כך שגיא מצליח להתעלות אסטרטגית על מעיין

וגם: מה יעשו השורדים עם הפוסטר של גיא זו ארץ והאם השלישיה של יוסי-מעיין-שגיא תהפוך את יחסי הכוחות?

זמן צפייה: 01:16:51

#כמה_קטנות

פרק 23: בעיקר מעיין

השרדות עונה שביעית, כי הישרדות "על מערכת היחסים בין שגיא ומעיין ועל מעיין מתלבטת, מעיין כועסת, מעיין תוקפת" היה ארוך מדי.

    1. מעיין כועסת על שגיא שכל מה שמעניין אותו זה אסטרטגיה ומספרים. היוש מעיין, זה לא כל כך נעים לגלות שמי שעד עכשיו הלך ככלבלב אחריך מתהפך, מתחיל לשחק ומתעלה עליך באסטרטגיות, אה?

via GIPHY

2. משהו כמו 30 ימים על האי גורמים לשגיא להזיות אם הוא קורא לאורז שלו אל דאנטה. אחי, הייתי שם. זה פשוט אל. בלי הדאנטה.

via GIPHY

3. מעיין מקנאה בקשר בין שגיא ליוסי והולכת בצעד חכם להתבכיין על זה למאמי הלאומית של האי, ענבר. מהלך אסטרטגי מצויין כי ענבר מזדהה איתה ורואה בה לראשונה במשחק כמישהי שברירית ועדינה שיש להגן ולשמור עליה. נייס מוב מעיין, נייס מוב.

via GIPHY

4. אהלן לברית בנות עליה מיכל וענבר מדברות אי שם מהיום הראשון על האי. הרעיון של מעיין להקים ברית בנות ולהסכים שבהדחה הבאה לא מדיחים בחורה היא דרך נהדרת לשמור על התחת שלה. רק מה, שכחה ששמה את התחת של שגיא ויוסי שרק לפני כמה שעות הציעו לה שרשרת ופסלון, על הפרק. לא מגניב.

via GIPHY

5. זהבי באמת מנותק מהמשחק, אה? כשכולם מבינים שבמשימת הפרס מדובר במכירה פומבית הוא שואל "מה זה הכסף הזה? יוצאים עם זה לעיר?". איך הוא עבר אודישן?

via GIPHY

6. בינתים באי המתים, אמיר מגיע ומנגיסטו שם ויש מפגש דרמטי מאוד (לא דרמטי בכלל) ולמי אכפת.

via GIPHY

7. לא נעים להגיד (כן נעים להגיד), אבל המכירה הפומבית הייתה קצת מביכה. ההתרגשות מבקבוק טחינה, מדייסת אורז, מלחמניות הקוקוס והעיקר- הפוסטר של גיא זוארץ בו זוכה ענבר. מצד שני, נייר הוא חומר בעירה מצויין.

via GIPHY

8. יוסי זוכה בצמיד הכוח הכפול ועכשיו הם שלושה פלוס אחד (הצמיד), מול חמישה. צמיד הוטו, במקרה וילך לשלישייה יאזן את הכוחות לחלוטין יאללה אתגר אש.

via GIPHY

9. מעיין כועסת על שגיא שרק הציע לה את שרשרת החסינות ולא התעקש שתיקח אותה. ברצינות מעיין? ברצינות?

via GIPHY

10. שוב מילה סופר טובה לענבר. שוב שרשרת חסינות, שוב משימה שלה, כבוד גדול. כיף להיתקל בשורדת דומיננטית כמוה במשימות. שינוי מרענן.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מה שנגמר על האי - ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים

אחד על אחד: עם איזה שורד היית רוצה להיתקע על אי בודד?

גיא זו-ארץ ויעל בר-זוהר בדואט ראשון – "רק הירח"