כתר האסטרטג של העונה עובר מאמיר ליוסי

בהחלטה הזויה אחת, מנפץ אמיר את כל מה שבנה במשך העונה, מתעלם מתמרורי אזהרה ומאכזב את כל מעריצי המשחק

זמן צפייה: 01:21:14

#כמה_קטנות

פרק 22: אוי אוי אוי אמיר

בהחלטה הזויה אחת, מנפץ אמיר את כל מה שבנה במשך העונה, מתעלם מתמרורי אזהרה ומאכזב את כל מעריצי האסטרטגיה של המשחק שהם בעיקר אני

    1. אהבתי שהתחילו לפזר יותר פסלוני חסינות, או לפחות רמזים למיקומם, גם אם זה באי המתים למי אכפת ממנו. במקום בקתות ומשימות הזויות, הדרך הכי מעניינת ליצור אקשן וטוויסטים בהישרדות הם פסלוני חסינות סודיים. ההדחות של אלון, מנגיסטו ועכשיו גם אמיר מוכיחות את זה.

via GIPHY

2. ענבר זכתה ברמז לפסלון חסינות ואנחנו לא מקבלים אפילו סצינה אחת שלה מחפשת אחריו. תבחרו, זה אחד משניים: או שלא חיפשה, או שלא הראו לנו את זה. לא יודע מה יותר מעצבן סלש עצוב סלש מביך.

via GIPHY

3. היה אפשרי לוותר על מוזיקת המערבונים בדו קרב על האי המתים. חופשי היה אפשר.

via GIPHY

4. אגב ענבר, גברת ערכים וחברות, מה נסגר עם הסכין בגב ליוסי? הוא סיפר לך על הפסלון כחבר, אפילו אמר שיתן לך אותו אם תצטרכי. ככה עושים? מצד שני, אם להתעלם מהצביעות, נחמד לקבל עוד דמות שלא רואה בעיניים כדי להתקדם. במיוחד עכשיו שאמיר חולק קוקוס עם מנגיסטו באי המתים.

via GIPHY

5. מה יהיה אמיר, מה יהיה? אומרים לך שיש ליוסי פסלון חסינות וזה סבבה לגמרי לא להאמין לזה לגמרי, אבל לחשוד? לנסות לרחרח? לנסות לבדוק? משהו? בלב שלם הוא מחליט שיוסי שיקר, אין לו כלום ומנהיג את ברית השישה להדיח את עצמו. מה שנקרא, צדק פואטי.

via GIPHY

6. עוד קטנה על אמיר, כי מגיע לו. משחק מעולה של שורד שסומן מהשנייה הראשונה למשחק, היה בתחתית והצליח לשקם את מעמדו בצורה מדהימה, אפרופו הנהיג את כל החמישה האחרים להצביע כמו שהוא רוצה. ברגע של זחיחות, או תחושת ביטחון מדומה, בחר לזנוח את הפן האסטרטגי של המשחק וללכת עם הלב או אלוהים יודע עם מה, הדיח למעשה את עצמו וריסק בכך את תדמית האסטרטג של העונה. חבל, אבל תודה על המהלכים.

via GIPHY

7. כתר האסטרטג של העונה עובר ליוסי. בנוסף לכל המהלכים שלו עד אתמול, הוסיף ופעל יפה וחכם כשכיוון את כל האש אליו. בדילמה האם לשלוף פסלון לטובת מעיין או לטובת עצמו, עדיף להיות תלוי רק בעצמך וזה מה שעשה. בעולם הישרדותי מושלם התרגיל שלו בחיים לא היה עובד כי היו מריחים את המהלך מקילומטר, אבל כשבצד השני נמצאים אנשים כמו נתי, ורד, מיכל וזהבי, שכל קשר בינם למשחק הזה מקרי בהחלט, זה עבד.

via GIPHY

8. היה שם ניסיון יפה של שגיא לגייס לשלישייה שלו את נתי. נגע לו בנקודות הנכונות, העלה קייס חכם אבל שוב, מדובר בנתי. שורד שמחכה לאוקיי מאמא ורד על ללכת לעשות פיפי, בחיים לא יעשה מהלך אמיץ או מקורי.

via GIPHY

9. נכון לפרק 22, קיים מאבק צמוד מאוד מאוד על תואר הנגרר של העונה. מצד אחד יש את נתי, שרק בגרסה הישראלית של הישרדות יכול להתנהג כמו שהוא מתנהג ועדיין להיות בתמונת המשחק ומהצד השני, עובד זהבי. אחלה גבר, דמות משעשעת וערכית, הכל נכון – אך שורד הוא לא. נתי לפחות סביר במשימות ועוזר במחנה.

via GIPHY

10. לא הבנתי למה הם מחאו אחד לשני כפיים כשגילו כמה קילו הם ירדו. מה הביג דיל? אין אוכל, לא אוכלים, מרזים. זו לא דיאטה מוצלחת, זה הישרדות.

via GIPHY

11. שוב, מועצת שבט ברמה מאוד נמוכה, עם ירידה לפסים אישיים מביכים, שיחות על משימות מכורות מלפני מאה שנה ואווירה של גנון. אבל גנון כזה כושל, גנון שאין בו ילדים איכותיים, כאלו שיודעים כבר לעשות קקי לבד בשירותים.

via GIPHY

12. הצביעות של שגיא ומעיין, במהלך מועצת השבט, יצאה לי מהמסך ונתנה לי כאפה. בחיים שלי לא ראיתי כ"כ הרבה חוסר מודעות, חשיבות עצמית וזחיחות בשום עונה של הישרדות ישראל. תחליטו חמודים, או שאתם שקרנים שבאו לשחק את המשחק וזה אחלה לגמרי, או שאתם "חברים" שמשחקים נקי. אי אפשר גם וגם, אי אפשר באמצע. עייפתם אותנו כבר.

via GIPHY

13. אחרונה על אמיר: קיבל את ההדחה כמו גבר, כמו שורד אמיתי, פרגן למהלך והלך הביתה. ככה עושים את זה נכון, מנגיסטו.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

מה שנגמר על האי - ממשיך בוילת המושבעים! לחצו כאן לצפייה בפרקים המלאים

אחד על אחד: עם איזה שורד היית רוצה להיתקע על אי בודד?

גיא זו-ארץ ויעל בר-זוהר בדואט ראשון – "רק הירח"