מועצת השבט האדומה: ההדחה המשובחת בתולדות הישרדות ישראל

מגמת העלייה במועצות שבט מפתיעות ממשיכה לזנק מהדחה להדחה ואתמול חזינו בקפיצה לשיא חדש לגמרי. גיא גולד מצדיע לאמיר

זמן צפייה: 01:15:15

#כמה_קטנות

פרק 10: מה, לעזאזל, קרה, פה?

מגמת העלייה במועצות שבט מפתיעות ממשיכה לזנק מהדחה להדחה ואתמול חזינו בקפיצה לשיא חדש לגמרי. או במילים אחרות, אמיר, חובבי הצד האסטרטגי של הישרדות ברחבי הארץ מצדיעים לך.

  1. פתיחת הפרק, בה ראינו את אמיר מסמן את מנגיסטו, הייתה רמז עבה לסופו. אבל מי היה מאמין שהדרך לסוף הזה תהיה כל כך משוגעת? מי הימר שנצפה במהלך שמעון אמסלם אול אובר אגיין? הרי ברגע שמנגיסטו לקח חסינות כולנו הורדנו אותו מהכוונת, מי ציפה שהוא יעביר למישהו אחר את שרשרת החסינות ויודח בעצמו איזה כיף?

via GIPHY

2. לפני שנדבר על המנה העיקרית, ויש לנו חתיכת מנה עיקרית, נתחיל בכמה מנות ראשונות. אתם יודעים, כדי לפתוח את התיאבון.

via GIPHY

3. כי אין ברירה אז נזכיר את דו קרב הקלישאות באי המתים, שם קיפץ אלון את דרכו לניצחון, הדיח את ניקולה וכמובן, למי אכפת.

via GIPHY

4. אגב, לראשונה העונה: בפרק ההדחה הבא יש לנו דו קרב שלא לגמרי גורם לרצות לצפות בצבע מתייבש במקום, כשאלון פוגש את חברו משכבר את הבוהאיי – מנגיסטו. הופה, דרמה. רק שלא ירדימו אותנו למוות עם פינג פונג קלישאות אחד על השני. "אחי, אתה גבר מלך, מגיע לך להישאר, אני פורש". "מה פתאום מלך של קוקוסים של אחונה שלך, אני פורש, אתה ראוי יותר ממני והנה קח את אחותי מתנה".

via GIPHY

5. כעונש על ניצחונם (המכור) במשימת החסינות, בר מארגנת לשבט ליגאוו מסיבת רווקות. למה? כי כנראה היו חייבים קצת זמן מסך גם לשבט השני וזה המקסימום שהם מצאו.

עוד ברשת תרבות ובידור:

מאחורי הקלעים: כך צלמו את"טודו בום"

האמת מאחורי המשכורת של גל גדות נחשפת

אלון ששון לוהט ללא חולצה

6. החלטה טובה של זהבי לקפוץ למצוף. הוא בברית השולטת, גבוה מידי כדי להיות חלילה הבא בתור ונמוך מידי כדי להיחשב למטרה. למה לא, בכיף.

7. הרעב מעביר את מעיין על דעתה והיא מתחילה לדמיין שאמיר עובד אצלה ומתחילה לכעוס עליו שהוא מעז לא להראות לה את הפסלון, למה מי את. אגב, הפקה רות עבור האם שומעים? אפשר להוריד לגברת מינון זמן מסך יש עוד חבר'ה שצריכים אותו.

via GIPHY

8. והנה אנחנו מתחילים. הכינו את סכיני הסטייק ואת המפיות על הברכיים כי הגענו למנה העיקרית: הפתעה ברוטב מה לעזאזל קרה פה, על מצע וואט דה פאק. לא צריך היה להיות גאון הישרדות כדי להבין את הדמות של אמיר, כבר מתחילת העונה. האיש הגיע לעבוד, לא מתייפייף, לא מתנצל וכן, הוא שילם על זה לא מעט עד המועצה של אתמול. אבל אחרי המועצה של אתמול, אמיר חתום על אחת, אם לא ההדחה המשובחת ביותר בהיסטוריה של הישרדות ישראל.

via GIPHY

9. זה היה מושלם. שליטה מוחלטת במעיין ושגיא וניצול מעמדם הנמוך בשבט, כששלח את הראשונה למסע שכנוע אנטי עצמי, שעבד אגב מצוין. אחרי ששלב א' הושלם, העביר אמיר להילוך גבוה יותר ובשלב ב' שכנע את מנגיסטו, די בקלות למען האמת, שטניטה בסכנה, כך ישקול להעביר לה את שרשרת החסינות ואז בום. במהלך שחצני, מגלומני ובנינו? גם די מטומטם – מעביר מנגיסטו את שרשרת החסינות לטניטה, הלסתות של הצופים ברצפה, "האם זה באמת קורה?"

via GIPHY

10. כולם מצביעים, אמיר שולף פסלון חסינות למען מעיין, "זה קורה! זה קורה!" אומרים הצופים ובהפתעה מוחלטת עבורו – מנגיסטו מודח ונשאר בסביבה עוד כמה דקות, תוך שהוא נשען בפוזה מוזרה על הלפיד שלו, כדי לריב עם אמיר על חוצפתו להדיח אותו וכמובן, ממשיך להביך את עצמו. מה שנקרא בשכונה, לוזר.

via GIPHY

עוד ב"הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

היישר לאינסטוש: כך מצלמים את השוטים היפים של הישרדות

וילת המודחים: עונה 2, פרק 1: הוילה נפתחת

האזינו עכשיו: הפלייליסט של השורד שגיא ברייטנר

ידע זה כוח: הכירו את מילון הישרדות המלא