יוסי בובליל מכתיב רמה חדשה של משחק בהדחה מפתיעה

כיצד גרם בובליל לאחת ההדחות החכמות במשחק ואיך בר זומר הוכיחה את עצמה כשחקנית בולטת וחזקה? גיא גולד מסכם

זמן צפייה: 01:17:01

#כמה_קטנות

פרק 8: GAME ON

לא בפעם הראשונה העונה פרק ההדחה סיפק הפתעה, אבל בניגוד להדחה של ניקולה, שם המודחת לא באמת הזיזה למישהו וההסתגלות לחסרונה לקחה 0.2 שניות – הדחתו של אלון הגיעה משום מקום. אלא אם קוראים לכם יוסי בובליל.

עוד ברשת תרבות ובידור:

כוכב נופל: ביבר סירב לשיר את "דספסיטו" וחטף בקבוק לראש

כוכבת איט גירלז קים וויס: "זה הזמן שיגלו מי אני"

אופרה וינפרי ערכה מסיבת "ונדר וומן" מפוארת

  1. נפתח עם הביקור השבועי שלנו באי המתים ימח שמו, שם דניאל סוגרת כמעט שבועיים על האי ומודחת על ידי האורחת החדשה ניקולה ששומרת על הסיכוי שלה לחזור למשחק למי אכפת.

via GIPHY

2. עוד פעם אתם? למרות שההדחה ומכאן גם האקשן מגיעים מהכיוון של ליגאוו – אנחנו מקבלים עוד מנת שגיא ומעיין מבוהאיי המוגן מהדחה ומקבלים אותה עם תוספת סוכר. וקצפת. וסוכר. זוג היונים מקבל יותר זמן מסך מזה שקיבל גיא זוארץ בכל העונות יחד. בבקשה די. הם נפרדים, הם משלימים, שגיא שוב מצטער בפני מעיין שנפגעה ממנו. מה זו ההתנצלות הזו אגב, מה זה אומר בכלל? זה כאילו הוא לא באמת מתנצל, נכון? זו קומבינה כזו של ביטבוקס להרגיע את החברה שלך מבלי להתנצל תכלס.

via GIPHY

3. יכול להיות והצ'וקר של מיכל הוא לא באמת צ'וקר אלא קעקוע? אני מתחיל להיות ממש מבולבל על הסיבה שהיא עדיין עם הדבר הזה על הגרון.

via GIPHY

4. נתי מה זה ירד לי מהעיניים אחרי הפרק של אתמול. אם עוד היו לי רגשות עידוד אנדרדוג קלאסיים כלפיו, עכשיו גם הם נעלמו. כמה אפשר לשחק את משחק המסכן, כמה? כולם נגדו, כולם צעירים, כולם לא אוהבים אותו. אבל מה, ברגע שחש טיפה כוח עם ההצטרפות של אלון ומיכל, נתי עף. פתאום הוא שר שירים, פתאום הוא מתנשא על יוסי ובר, פתאום הוא זכר אלפא. כועס על יחס מזלזל כלפיו ואז מעיף את בר מהמחסה כי בא לו לדבר עם החברים שלו, בוכה שיוסי לא מדבר אליו יפה ואז קורא לו "וואחש".

via GIPHY

5. ובינתיים בצלע השנייה של הברית הכי דרדל'ה בתולדות המשחק, ורד ממשיכה לדבר על עצמה בגוף שלישי ועדיין לא מבינה למה לא סובלים אותה ורוצים לבעוט אותה הביתה. על זה נאמר, באמא שלך?

via GIPHY

6. לא בפעם הראשונה, המועמד הוודאי להדחה הבאה לוקח חסינות אישית. יוסי ממשיך להראות טוב במשימות (זה יצא קצת גיי? לא נורא) ומבטיח את הישארותו באי לעוד 3 ימים. חוץ מלעצמו, יכול לפרגן לבת הברית בר בפסלון חסינות סודי ולארגן את אחת ההדחות החכמות והנכונות שראיתי מזה הרבה זמן. לא רק מפתיעה, אלא מכתיבה רמה חדשה של משחק, כזה שכולנו צריכים להתפלל שרק תמשיך.

via GIPHY

7. ברגע שהחליט לפרגן לבר עם פסלון החסינות שלו, יכול היה יוסי להצביע לאן שהוא רוצה רוצה והמטרה הייתה מקבלת חניקת לפיד באדיבות מר זוארץ. יוסי בחר באלון. קל היה לראות שמיכל לא לגמרי עם ורד ונתי. בעצם, היא הצביעה לבר רק כי אלון הצביע לה. יוסי קלט את זה והבין שאם ינקה מהשולחן את אלון – הוא יקרב אליו ואל בר את מיכל ואז זה שלושה נגד שניים. ביי נתי את ורד. בנוסף, לאלון מחכה מנגיסטו באיחוד, לנתי אף אחד לא מחכה. הדחה מבריקה מבית היוצר של יוסי בובליל.

via GIPHY

8. באחד הטורים הראשונים שלי כתבתי על בר שהיא לוהקה על תקן הדוגמנית השברירית וחסרת התועלת ועליה להוכיח לנו הצופים אחרת. אתמול בר הוכיחה לכולם אחרת. נתנה בראש במשימת החסינות האישית, נתנה בראש במועצת השבט ויחד עם עזרה מיוסי, סימנה עצמה כשחקנית בולטת העונה. כפיים.

via GIPHY

9. שמתם לב שאלון המשיך לפזר קלישאות כל הדרך אל שביל ההדחה? הבן אדם פשוט לא יודע מתי לעצור. אני בטוח שאלון הוא אחלה גבר בחיים האמתיים, אבל כשורד הוא לא היה להיט, בלשון המעטה. אולי באי המתים, שם אין צורך בחשיבה אסטרטגית או חשיבה בכללי, יוכל הג'ודוקא לנצח את דרכו חזרה למשחק, משימה אחרי משימה. או שלא.

via GIPHY

עוד על "הישרדות":

לחצו כאן – כדי לצפות בפרקים של הישרדות

וילת המודחים: עונה 2, פרק 1: הוילה נפתחת

גיא זוארץ מוצא את גל גדות בסוף העולם

אמיר פחר חושף: "נולדתי בשם מוחמד. בגיל 16 יצאתי לדרך חדשה"

ירד בגדול: שגיא ברייטנר חושף כיצד נראה לפני המהפך