מפגש הפסגה של יוצאי "כוכב נולד"

שירלי לילו בהלם! בהצגה "80 ימים מסביב לעולם" שתעלה בחנוכה הקרוב, יככבו רוני דלומי, הראל סקעת וצביקה הדר - מי אמר מפגש מחזור של "כוכב נולד" ולא קיבל?

מצעד הליהוקים להצגות חג החנוכה הקרוב ממשיך, ונראה שהתחרות על ליבם של הילדים (וארנקיהם של ההורים) הולכת להיות קשה יותר מאי פעם. מול הפסטיגל שגייס לשורותיו את עדן בן זקן, סטטיק ובן אל  ולירון רביבו כפי שפורסם ברשת לראשונה, ומול "אלאדין" שבו יככב טוביה צפיר, עומד להתחרות מחזמר נוסף עם שמות חזקים לא פחות.

 

ההצגה המדוברת מבוססת על הסיפור הידוע של "80 ימים מסביב לעולם", ומי שיובילו את המחזמר החדש יהיו הראל סקעת, רוני דלומי וצביקה הדר. כן, קראתם נכון מדובר על מפגש פסגה מצומצם ויוקרתי של כוכבי התוכנית "כוכב נולד". מתרגשים?

איזה רובים, יא סקעת. הראל סקעת
איזה רובים, יא סקעת. הראל סקעת | צילום: אביב חופי

 

השלושה כבר נפגשו לאחרונה בפרויקטים אחרים - סקעת ודלומי מככבים יחד במחזמר "עלובי החיים", וגם לדלומי והדר היה פרויקט משותף - העונה השלישית של "בית הספר למוזיקה".

מסביב לעולם עם רוני דלומי
מסביב לעולם עם רוני דלומי | צילום: אביב חופי

זו לא תהיה הצגת החנוכה הראשונה שדלומי וסקעת עושים יחד, השניים כיכבו בהצגה "פיטר פן" ב2012. מלבד זאת הם עשו בנפרד מספר פסטיגלים והצגות אחרות כמו ה"קוסם מארץ עוץ" שם שיחקה דלומי את דורותי ואלאדין" שבו גילם סקעת את התפקיד הראשי. הדר כיכב גם הוא לפני שנתיים בהצגת חנוכה מקורית - "המכבים" וכמובן מוביל את הסדרות "לצבי יש בעיה" ואת תוכנית הבידור "מחר שבת".

לצביקה אין שום בעיה. צביקה הדר
לצביקה אין שום בעיה. צביקה הדר | צילום: אביב חופי

 

[brightcove_iframe video_id='boker_17022017_06 ' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_qchalmdl' duration='165']

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ