"עקב שינויים במערך הבטיחות": נדחה המופע של REMA בישראל

הזמר הבינלאומי, ששמו האמיתי הוא דיווין איקובור, אמור היה להופיע הערב (חמישי) באקספו בתל אביב • אלא ששעות לפני המופע, ההפקה הודיעה במפתיע כי בעקבות בקשת משטרת ישראל המופע נדחה ביום אחד • רוכשי הכרטיסים יוכלו לקבל את כספם בחזרה

REMA, רמה
REMA בישראל | צילום: fuckboysfilms

המופע של הזמר הבינלאומי REMA נדחה ביום אחד ויתקיים בערב שישי - כך הודיעה הבוקר (חמישי) הפקת המופע. הזמר כבר הגיע לישראל לפני יומיים, ונזכיר כי התאריך המקורי של ההופעה נקבע לחודש מאי - אלא שזה נדחה בשל המצב הביטחוני בארץ.

REMA, ששמו האמיתי הוא דיווין איקובור, אמור היה להופיע הערב באקספו בתל אביב, אלא שהבוקר כאמור עדכנה ההפקה על דחיית המופע "עקב שינויים שהיו צריכים להיעשות במערך הבטיחות של המופע ולבקשת משטרת ישראל", לשון ההודעה. עוד עדכנו בהפקה כי רוכשי הכרטיסים שייבצר מהם להגיע יוכלו לפנות לשירות הלקוחות וכספם יוחזר.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

בריאיון שהעניק השבוע לדיגיטל 13, סיפר REMA: "אני מאמין שהסאונד שאני עושה מדבר לכל העולם. אפרוביטס היא סאונד גלובאלי שלא שייך רק לאפריקאים. יש לי ביטחון במוזיקה שאני עושה. היא לגמרי עושה מה שהיא אמורה לעשות". לדבריו, במהלך הימים שישהה כאן הוא מתכנן לצאת לבלות בפאבים ובמסעדות. "אני לא יכול להיות כאן ולא לטייל", אמר.

REMA טיפס לראש המצעדים בעולם עם "Calm down", לו הקליט בהמשך גרסה נוספת עם סלינה גומז. הזמר הצעיר הוא גם מי שעומד מאחורי "Ginger Me", "Lady", "Woman" ו-"Dumebi" - שאף הפך לאחד הסאונדים המובילים בטיקטוק ורשם כבר יותר ממיליון שימושים.

מאז פריצתו זכה במספר פרסים, כולל פרס Headies עבור Next Rated, ופרס Soundcity MVP עבור האמן החדש הטוב ביותר לשנת 2020. מלבד גומז. רימה שיתף פעולה גם עם דרייק, אריאנה גרנדה ובקי ג'י.