בזמן ששרה "להאמין בנס": זיקוק הופעל על הזמרת - והיא לא נפגעה

הזמרת הבריטית אלי גולדינג הופיעה בפסטיבל מוזיקה בפורטסמות'. בזמן שביצעה את השיר "Miracle" (נס), זיקוק שהוצב על הבמה החל לפעול והאש נגעה בפניה - אך במזל גדול אלי לא נכוותה. היא המשיכה לשיר כרגיל ובהמשך סיפרה: "הפנים שלי נותרו שלמות"

אלי גולדינג
אלי גולדינג | צילום: shutterstock

פירוטכניקה, או בעברית "אומנות האש", הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהופעות גדולות, ונראה כי כל אמן שרוצה להרשים את הקהל ולתת שואו משתמש בהמון זיקוקים על הבמה. הרעיון נחמד אבל לעיתים - וברגע אחד של חוסר זהירות - האש המרהיבה יכולה להוות סכנה ממשית עבור אלו שנמצאים על הבמה. כך גילתה השבוע הזמרת אלי גולדינג.

גולדינג, שאתם ודאי מכירים בין היתר בתור המבצעת של הלהיט "Love Me Like You Do", הופיעה השבוע בפסטיבל "Victorious" בפורטסמות' שבאנגליה. בזמן שביצעה את "Miracle", שיתוף הפעולה שלה ושל דיג'יי קלווין האריס - היא כמעט ונכוותה מזיקוק שהחל לפעול.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

@random.15071 #elliegoulding #victoriousfestival ♬ original sound - Emilia hollands

תקראו לזה מזל, השגחה עליונה או צירוף מקרים מטורף - אבל הזיקוק נורה בדיוק רגע אחרי שגולדינג בת ה-36 שרה את המילים "להאמין בנס". באופן מפתיע, הזמרת הבריטית התעשתה די מהר והמשיכה לשיר כרגיל, צחקה ואף צעקה "פאק!".

למעשה, גולדינג הייתה כל כך שלווה בתקרית כך שרוב הנוכחים בקהל בקושי שמו לב למתרחש. הסיפור התפרסם, איך לא, לאחר שתיעוד מהרגע המבהיל הפך לוויראלי ברשת: "הייתי שם, אבל לא הבחנתי שזה קרה", כתב אחד המעריצים בתגובה, בעוד אחר הוסיף: "לא הבנתי שזו הסיבה שהיא צחקה".

ומה עם גולדינג עצמה? היא בטוב, תודה ששאלתם: "אני בסדר", כתבה הזמרת בסטורי שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה. "האש לא פגעה לי ישירות בפנים והן נותרו שלמות". אגב, אנחנו כאן כדי להזכיר שלגולדינג יש גם להיט בשם "Burn".