מדונה חושפת את הסיבה לאשפוז: "הריאות שלי קרסו, לא נשמתי לבד"

דיוות הפופ עלתה על הבמה בפריז וחלקה עם המעריצים את הסיבות בגינן אושפזה בקיץ האחרון, עם חשש ממשי לחייה: "נדבקתי בחיידקים שאף אחד לא יודע עליהם, המביאים לשיעור תמותה של 40%" • עוד סיפרה על הליך ההחלמה הקשה: "שום דבר לא העיר אותי, לא היה לי כוח חיים"

מדונה
מדונה | צילום: שאטרסטוק

חמישה חודשים לאחר שהדאיגה את העולם, עת אושפזה בטיפול נמרץ עם חשש אמיתי לחייה - מלכת הפופ מדונה חשפה פרטים נוספים אודות מצבה הרפואי שהביאו לאשפוזה. "הריאות שלי קרסו, לא נשמתי לבד", סיפרה אמש (שלישי) במהלך הופעתה בפריז, "הכליות שלי גם לא תפקדו. נדבקתי בחיידקים שאף אחד לא יודע עליהם, המביאים לשיעור תמותה של 40%".

כזכור, דיוות הפופ בת ה-65 הייתה מרותקת למיטה ביחידה לטיפול נמרץ במשך מספר ימים, זאת לאחר שנדבקה במה שהמנהל שלה כינה ​​"זיהום חיידקי חמור". דיווח ב-Radar Online טען בזמנו כי היא סבלה מהלם ספטי חריף והתעוררה לתחייה עם נרקן, סם המשמש בדרך כלל לטיפול במינוני יתר.

לכתבות נוספות:

"כשהתעוררתי", הוסיפה לספר אמש על הבמה, "ראיתי את כל הילדים שלי סביבי וחשבתי שזה מה שהציל אותי. הילדים שלי הצילו אותי. זאת לא אני שהצלתי אותם". בהמשך הזכירה את גיא עוזרי, המנהל שלה מאז 2005, שדהר אל בית החולים ושהה לצידה בזמן שהחלימה: "גיא בא אליי ובכה לידי. חזרתי הביתה מהאשפוז כעבור שבועיים, ואף אחד לא ידע מתי מצבי ישתפר. גיא שאל אותי, 'את רוצה לחזור להופיע? את רוצה שהטור הזה יקרה?'.

"נשמתי חמצן באמצעות צינורית דרך האף, בקושי הצלחתי לקום מהמיטה ללכת לשירותים, ואמרתי לו, 'תן לי שבועיים לחשוב על זה'. חשבתי על עצמי כוונדר-וומן, אני חושבת על עצמי כמישהי שיכולה להתגבר על הכול - אבל הפעם הרגשתי שכל מה שאני יכולה לעשות זה להביא את הצוואה שלי.

"לא היה לי כוח. לא הייתה לי אנרגיה, זה נלקח ממני. עברו שבועיים ועדיין היה לי בקושי כוח. יכולתי לשתות אספרסו, ארבעה רד בולס - אבל שום דבר לא העיר אותי. לא היה לי כוח חיים". את השינוי הענק במצבה היא זוקפת לזכות ילדיה: "הילדים שלי הצילו אותי", חזרה ואמרה, "הם גרמו לי להמשיך והתאוששתי מהר יותר ממה שרוב האנשים היו עושים".

מדונה
מדונה | צילום: שאטרסטוק

סיבוב ההופעות החגיגי תחת השם "The Celebration", היה אמור להתחיל באמצע יולי בצפון אמריקה ולעבור ביותר מ-20 ערים בארצות הברית וקנדה - אלא שהתכניות האלה השתבשו לחלוטין. בסופו של דבר, היא יצאה לטור בחודש שעבר עם מופע פתיחה ענק בלונדון שבו התייחסה בין היתר למלחמה בישראל.