האלבום החדש של הארי סטיילס שובר שיאי מכירות בעולם

אלבום הסולו השלישי של הארי סטיילס, יוצא להקת וואן דיירקשן, ממצב אותו ברשימת הזמרים המבוקשים בעולם, הרבה לפני שאר חברי הלהקה שנשארו מאחור

הארי סטיילס
הארי סטיילס | צילום: Shutterstock

בשבוע שעבר יצא אלבום הסולו השלישי של הארי סטיילס, "Harry's house", וההייפ סביב האלבום החדש התברר כנכון. שבוע לאחר שהאלבום הופץ לחנויות ולשירותי הסטרימינג התבשרנו שנתוני המכירות מרקיעים שחקים. האלבום הפך לאלבום שמכר הכי הרבה עותקים בשבוע הראשון שלו בבריטניה והמכירות בארצות הברית עברו את החצי מיליון, דבר נדיר מאוד בתקופה זו.

 

כתבות נוספות:

 

השיר הראשון שקידם את האלבום, "As It Was", צועד שמונה שבועות במקום הראשון במצעד 100 השירים המצליחים ביותר בבריטניה. השיר נכנס היישר למקום הראשון והצליח לבלום את "Space Man", שזכה במקום השני באירוויזיון מטעם בריטניה, מלהגיע לפסגה. השבוע, עם יציאת האלבום, סטיילס הפך לזמר השלישי בלבד שתופס את שלושת המקומות הראשונים במצעד הבריטי. "As It Was" נשאר בפסגה והסינגל השני מהאלבום, "Late Night Talking" נכנס למקום השני. את השלישייה הראשונה סוגר השיר "Music For a Sushi Restaurant" שלקוח גם הוא מהאלבום החדש. רק ג'סטין ביבר ואד שירן הצליחו לתפוס בעבר את השלישייה הראשונה בעצמם.

האלבום "Harry's House" מכר 113,000 עטתקים בבריטניה, המורכבים ממכירות פיזיות של אלבומים (דיסקים, תקליטים וקלטות), מכירות דיגיטליות ושכלול נתונים משירותי הסטרימינג. הנתון הזה הפך את האלבום לנמכר ביותר בבריטניה בשבוע הראשון לצאתו השנה. לשם השוואה, נתוני המכירות בשבוע הראשון של אלבומו הראשון משנת 2017 עמדו על 57 אלף עותקים ואלבומו השני, "Fine Line" מכר 49 אלף עותקים בלבד בשבוע הראשון לצאתו בבריטניה.

הארי סטיילס
הארי סטיילס | צילום: Shutterstock
הארי סטיילס
הארי סטיילס | צילום: Shutterstock

גם בארצות הברית סטיילס שובר שיאי מכירות וכמו שני אלבומו הראשונים, גם האלבום החדש נכנס למקום הראשון במצעד האמריקאי. "Harry's House" צבר מכירות של 521 אלף עותקים והפך לאלבום הרביעי בלבד בשנה וחצי האחרונות שהצליח למכור יותר מחצי מיליון עותקים בשבוע. אדל היתה האחרונה להגיע להישג המרשים עם אלבומה "30" שמכר יותר מ-830 אלף עותקים בשבוע הראשון לצאתו בנובמבר. סטיילס שבר את שיאי מכירות התקליטים השבוע, כשמתוך 521 אלף העותקים שנרשמו לאלבום, 182 אלף היו תקליטים, ההישג הכי טוב לפורמט הישן מאז שהחלו לאסוף נתוני מכירות בצורה דיגיטלית בשנת 1991. השיר "As It Was" צעד שלושה שבועות בראש מצעד השירים האמריקאי כשהוא יצא וכרגע הוא נמצא במקום השני.