18 שנים אחרי: באולפני דיסני מפתחים סרט המשך ל"השטן לובשת פראדה"

באתר Puck דווח כי באולפנים מנהלים מגעים עם התסריטאית המקורית לכתיבת הסרט הבא • עדיין לא ידוע מי מבין חברי הקאסט ישובו לתפקיד • קו העלילה החדש צפוי לעקוב אחר דמותה של מירנדה פריסטלי (מריל סטריפ), המתמודדת עם דעיכת עולם העיתונות ועם קשיים כלכליים אליהם נקלע המגזין שאותו היא עורכת

"השטן לובשת פראדה"
"השטן לובשת פראדה" | צילום: מתוך הסרט

מירנדה פריסטלי חוזרת: הוליווד ממשיכה במסורת החידושים וההמשכונים לסרטים שיצאו לפני שנים רבות (כי כידוע, סוס מנצח לא מחליפים והנתונים בקופות מדברים בעד עצמם), והפעם - באולפני דיסני מפתחים סרט המשך ל"השטן לובשת פראדה", זאת כ-18 שנים אחרי צאת הסרט הראשון - כך דווח הלילה (שלישי) באתר Puck.

בסרט, נזכיר, השחקנית האגדית מריל סטריפ מגלמת את מירנדה פריסטלי, עורכת מגזין אופנה מהגיהנום שבעיקר מתעמרת בעובדות שלה - אנדריאה סאקס ואמילי צ'רלטון (אן האת'וויי ואמילי בלאנט, בהתאמה). בשלב זה עדיין לא ידוע מי מבין חברי הקאסט המקורי ישוב לסרט השני, אולם על פי הדיווחים התסריטאית אליין ברוש מקקנה, שכתבה את הסרט הראשון, מנהלת מגעים עם האולפנים על כתיבת הסרט הבא.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

קו העלילה החדש צפוי לעקוב אחר פריסטלי כשהיא מנווטת את הקריירה שלה ברקע דעיכת עולם העיתונות והקשיים הכלכליים אליו נקלע המגזין שהיא עורכת, Runway. ולא זו בלבד, אלא שהיא נאלצת להתמודד עם מנהלת בכירה בתאגיד יוקרה המחזיקה בתקציבי פרסום גדולים להם היא זקוקה. הטוויסט: המנהלת הבכירה היא לא אחרת מאשר אמילי, שכזכור הייתה העוזרת האישית של פריסטלי. אם זו העלילה, לא מן הנמנע שהן סטריפ והן בלאנט כבר בפנים.

"השטן לובשת פראדה" מבוסס על הספר בעל אותו השם של לורן ויסברגר, שהייתה העוזרת האישית של עורכת מגזין "ווג" אנה ווינטור. הסרט היה ללהיט עצום והרוויח 326.7 מיליון דולר ברחבי העולם, סטריפ עצמה זכתה בפרס גלובוס הזהב בקטגוריית השחקנית בסרט קומדיה וכן קיבלה מועמדות לפרס האוסקר, והוא הפך לצפיית חובה - לא רק לחובבי האופנה.

לפני מספר ימים החלו בווסט-אנד בלונדון הצגות ההרצה של גרסת המחזמר של "השטן לובשת פראדה". את דמותה של פריסטלי בעיבוד הבימתי מגלמת הזמרת והשחקנית ונסה וויליאמס, ואת המוזיקה להפקה יצר סר אלטון ג'ון.