עם השמלה האייקונית לצד שבעת הגמדים: הצצה ראשונה לסרט "שלגיה"

בדיסני חשפו תמונה מתוך עיבוד הלייב-אקשן המצופה, בה נראית השחקנית הראשית רייצ'ל זגלר נכנסת לנעליה של הנסיכה • תאריך עליית הסרט נדחה בשנה, ובמקום מרץ 2024 - הוא צפוי לעלות לאקרנים רק במרץ 2025

גל גדות, רייצל זגלר
גל גדות ורייצל זגלר | צילום: צילום מסך מתוך ריאיון לאתר ET

אולפני דיסני חשפו בסוף השבוע הצצה ראשונה לעיבוד הלייב-אקשן המחודש לסרט "שלגיה". בתמונה שפורסמה מתוך הסרט, נראית השחקנית הראשית רייצ'ל זגלר הופכת לנסיכת דיסני האייקונית כשהיא מוקפת בשבעת הגמדים שלה, לבושה בשמלה הצהובה- כחולה עם העיטורים האדומים. בתוך כך, מועד יציאת הסרט, שתוכנן תחילה למרץ 2024 - נדחה בשנה והוא צפוי לעלות לאקרנים במרץ 2025.

כידוע, בסרט זה תככב גם השחקנית הישראלית גל גדות בתור המלכה הרעה גרימהילד. השחקן אנסו קאביה ייכנס לנעליו של הצייד ואילו אנדרו ברנאפ יגלם דמות חדשה בשם ג'ונתן. את הרימייק החדש כתבו גרטה גרוויג ("ברבי", "ליידי בירד") וארין קרסידה וילסון ("הנערה על הרכבת"). שבעת הגמדים עוצבו מחדש, וכך גם העלילה - שעל פי ריאיון עבר שהעניקה זגלר, היא לא תציב במרכזה את סיפור האהבה בין שלגיה לנסיך אלא בעיקר תתמקד בנסיכה שהופכת למנהיגה.

לכתבות נוספות:

שינוי העלילה לא מצא חן בעיניו של דייוויד הייל הנד, בנו של האנימטור דייוויד הנד - במאי הסרט "שלגיה ושבעת הגמדים" המקורי משנת 1937. הנד ג'וניור בן ה-91 התראיין למגזין "טלגרף" והביע את סלידתו מעיבודי הלייב-אקשן לסרטי האנימציה הגדולים של דיסני - ובעיקר לעיבוד המחודש ל"שלגיה": "אני חושב שוולט דיסני ואבא שלי היו מתהפכים בקברם", אמר הנד. "בעיבודים החדשים מביאים רעיונות אחרים לגמרי שאני פשוט לא מסכים איתם, ואני יודע שוולט ואבא שלי לא היו מסכימים איתם גם כן".