אחרי הקפאת "וונדר וומן 3" - גל גדות מגיבה: "אני לא יושבת ומחכה להצעות"

חודשים אחרי ביטול הסרט שהפך אותה לגיבורת על, השחקנית הישראלית אמרה בריאיון כי היא עם הפנים קדימה - וסיפרה כי היא מרגישה מועצמת בעיקר מפיתוח פרויקטים עצמאיים שלה: "העובדה שאני יכולה לספר סיפורים שאני מתלהבת מהם זה דבר מדהים"

גל גדות
גל גדות | צילום: רויטרס

חודשים אחרי שאולפני DC עצרו את הפקת הסרט "וונדר וומן 3" בכיכובה, השחקנית גל גדות הכריזה בריאיון שהתפרסם הלילה (שלישי) כי היא לא מחכה יותר לטלפון שיצלצל - וכי פניה כבר לפרויקטים אחרים: "בשבילי, ליצור ולפתח סיפורים שמלהיבים אותי זה דבר נפלא", אמרה למגזין הקולנוע Total Film. "העובדה שאני לא צריכה לשבת בשקט בבית ולחכות להצעה הבאה מעצימה אותי. אני נהנית לעשות את זה, זה מחזיק אותי בחיים".

עוד ציינה גדות, שבאוגוסט הקרוב תככב במותחן הריגול החדש של נטפליקס "לב של אבן", כי היא עדיין מתכננת להמשיך לגלם תפקידים בסרטים שלא הפיקה בעצמה. "אני לא הולכת לעשות רק את הפרויקטים שלי, אני עדיין מתכוונת לעבוד כשחקנית להשכרה, אבל העובדה שאני יכול להמשיך ולספר את הסיפורים שאני מתלהבת מהם - מרעיונות שהגיתי או כאלה שנראים לי מרתקים והגיעו מאנשים שרוצים לשתף איתנו פעולה - זה דבר מדהים".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

הריאיון של גדות התפרסם רגע אחרי השתתפותה ב-"Tudum", האירוע השנתי של נטפליקס שבו חשפה חברת הסטרימינג כמה הצצות לתכנים שיעלו אצלה בשנה הקרובה. גדות עלתה על הבמה והציגה לקול תשואות הקהל את הטריילר לסרט "Heart of Stone", שבו היא מגלמת את הדמות הראשית - סוכנת בשם רייצ'ל סטון.