מגיבורת על - למרגלת: נחשף הטריילר לסרט החדש בכיכובה של גל גדות

הוונדר-וומן הישראלית צעדה על השטיח האדום באירוע השנתי של נטפליקס, והציגה את הפרומו לסרט "Heart of Stone" שבו תגלם סוכנת CIA • ענקית הסטרימינג חשפה בנוסף תמונת ראשונות מהעונה השלישית של "ברידג'רטון", טריילר לתוכנית הריאליטי המבוססת על "משחקי הדיונון" וכן טיזרים ל"לופן" ו-"You"

גל גדות
גל גדות | צילום: נטפליקס

מוכנים לזה? גל גדות חשפה הלילה (ראשון) את הטריילר למותחן הריגול החדש בכיכובה "Heart of Stone", שיעלה בנטפליקס ב-11 באוגוסט. בסרט, אותו ביים טום הרפר ("כנופיית ברמינגהם", "השמיים הם הגבול"), מגלמת גדות את הדמות הראשית - סוכנת ה-CIA רייצ'ל סטון, והיא משחקת לצד ג'יימי דורנן ואליה בהאט.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

את הטריילר הציגה הוונדר-וומן הישראלית בסאו פאולו שבברזיל, שם התקיים הלילה "Tudum" - האירוע השנתי של נטפליקס שבו חושפת חברת הסטרימינג כמה הצצות לתכנים שיעלו אצלה בשנה הקרובה. השם "Tudum", אגב, הוא על שם הצליל שמתנגן בלוגו החברה.

 

ומה עוד ראינו הלילה מלבד את גל גדות עושה כמה פעלולים מרשימים? תמונות מהעונה השלישית של "ברידג'רטון", טריילרים לעונות החדשות של "לופן", ו-"You" בין היתר וכן פרומו ל"משחקי הדיונון: האתגר", תוכנית ריאליטי שמבוססת כולה על הסדרה המלחיצה "משחקי הדיונון". באירוע השתתף גם ארנולד שוורצנגר שהודיע כי הסדרה בכיכובו, "FUBAR", חודשה לעונה שנייה, וכן נחשף טיזר ראשון ל"בעיית שלושת הגופים", אחת הסדרות החדשות המסקרנות של נטפליקס שתעלה לאוויר בינואר 2024.