כל הפרטים על החתונה של מרב פלדמן ואסף לייבוביץ'

תפתחו יומנים: קבלו את הפרטים הראשונים על החתונה של השחקנית מירב פלדמן ואסף לייבוביץ'

זמן צפייה: 08:43
2017 עומדת להיות שנה עמוסה במיוחד בחתונות נוצצות, יוקרתיות ומסקרנות במיוחד. אחרי שקראתם ראשונים כאן את כל הפרטים הראשונים על חתונת השנה של יהודה לוי ושלומית מלכה ואחרי שסיפרנו לכם על הלוקיישן בו ינשאו דנה פרידר ודין שטרן, הגיע הזמן לחשוף פרטים על חתונה נוספת. קולולולו!   חודש אחרי הכרזת האירוסים, השחקנית מירב פלדמן ובן זוגה, אסף לייבוביץ' כבר סגרו תאריך ומקום בו ינשאו.
אסף לייבוביץ' ומרב פלדמן
אסף לייבוביץ' ומרב פלדמן
אז אחרי שפרידר ושטרן סגרו על חוף הים ולוי ומלכה הלכו על המדבר, פלדמן ולייבוביץ' החליטו ללכת על אופציה יותר קרובה לבית. השניים סגרו את אולם ההאנגר 11 בנמל תל אביב, שם השניים עומדים לחגוג את אהבתם אחד לשני. האירוע עצמו יערך ב-9 לאפריל, ערב אחד לפני חג הפסח. הזוג סוגר בינתיים ת רשימת המוזמנים וע"פ מקורבים לשניים צפויים להגיע בסביבות ה-700 איש לחתונה היוקרתית. כזכור, פלדמן בת ה - 31 ולייבוביץ' בן ה - 36 התארסו לאחר שמונה חודשים של זוגיות בלבד. לייבוביץ' שלף טבעת במהלך חופשה רומנטית של השניים בצפון הארץ בחודש נובמבר והציע לה להנשא לו. היא אמרה לו כן, והשאר היסטריה.  
עוד ברשת סלבס כוכבת הפורנו ג'נה ג'יימסון עוברת לישראל מי הישראלית שטיפלה במלאכיות של "ויקטוריה סירקט"? פרסום ראשון: הפרידה הדרמטית של מייקל לואיס יעל נזרי ואלינור קופלר חוגגות יום הולדת  ליצירת קשר עם הכתב לחץ כאן