מי הישראלית שטיפלה במלאכיות של "ויקטוריה סיקרט"?

מי הישראלית שהייתה צמודה למלאכיות של "ויקטוריה סיקרט" רגע לפני התצוגה השנתית, ומה הסוד שלה?

זמן צפייה: 00:38

| בזו אחר זו עלו על מסלול תצוגת האופנה של "ויקטוריה סיקרט" שנערכה אמש בפריז כל דוגמניות העל המובילות בעולם, שמות כמו ג'ג'י חדיד, אלסנדרה אמבורסיו, שרה סמפיו, קנדל ג'נר, וההריונית הטרייה אירינה שייק.

בזמן שאתם ושאר העולם בהיתם בתמונות של דוגמניות העל בהשתאות, הייתה מישהי אחת שבילתה איתן שעות מאחורי הקלעים, ובאופן הכי קרוב.

מדובר כמובן על מימי לוזון, אשתו של המשנה למנכ"ל סופר פארם, וקוסמטיקאית מובילה אשר אמונה על טיפולי הפנים של הבנות היפות ביותר בעולם. יממה לפני שעלו על המסלול הגיעה לוזון אל המלון בו שהו הבנות וטיפלה בפנים ובגוף במסכות זהב. הטיפול המיוחד של לוזון הגיע גם לאתרי בידור ואופנה מעבר לים וביניהם מגזין "אלור", "פיפל מגזין" ועוד מגזינים מובילים.

אלור
אלור
פיפל מגזין
פיפל מגזין
אירינה שייק
אירינה שייק
אלסה הוס
אלסה הוס

| מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל "מילק אנד האני" הנמצאת בבעלותו של גל קלקשטיין השיקה השבוע את מרכז המבקרים שלה בתל אביב. במהלך ההשקה נערך סיור וטעימות לאורחים.מי  שהגיעו לעשות כבוד היו כמובן דירקטורית החברה, ליטל קלקשטיין, המנכ"ל איתן עתיר, מנהלת השיווק קרן מוססקו קריאל ואורחים נוספים מחו"ל.

| במכון ויצמן ערכו ערב מיוחד להשקת סטארטפים פורצי דרך עבור אנשים עם מוגבלויות בשיתוף בית איזי שפירא, קרן רודרמן והפדרציה היהודית של לוס אנג'לס. הגיעו לתרום סגנית נשיא מכון ויצמן, שולמית גרי, מנכ"ל PresenTense, גיא שפיגלמן, מנכ"לית בית איזי שפריא, ג'ין יודס, עו"ד נעמי ודיוויד אסיא ובכירים נוספים.

| שר המדע אופיר אקוניס, ראש העיר ירושלים ניר ברקת, מייסד קרן הון סיכון "פיטנגו", חמי פרס הגיעו לערב הגאלה המיוחד שערכה רשת אורט ישראל שפתחה את הכנס הבינלאומי הראשון לקידום מודל isteam בעיריית ירושלים. בנוסף הגיעו גם חוקרת הסייבר הישראלית קרן אלעזרי ואמן החושים ליאור סושרד.

הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט Getty Images
הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט Getty Images

עוד במשחקי הכסף

פרסום ראשון: הפרידה הדרמטית של מייקל לואיס

100 אלף דולר לפוסט מסחרי בחשבון האינסטגרם של גל גדות

המיליארדר טדי שגיא חגג יום הולדת, בר רפאלי ועדי עזרא מתייצבים

יורשת המיליארדים קוטפת קמפיין יוקרתי במיוחד

יעל נזרי ואלינור קופלר חוגגות יום הולדת 

ליצירת קשר עם הכתב לחץ כאן