פינק במסר חריף למעריציה: "אם אתם תומכים בהחלטת ביהמ"ש העליון, אל תאזינו למוזיקה שלי יותר"

בעקבות החלטת בית המשפט העליון בארה"ב, הזמרת פינק העלתה ציוץ חריף וקראה למעריציה לא להאזין למוזיקה שלה: "אם אתם חושבים שהממשלה צריכה להיכנס לנשים לרחם, להתערב לקהילה הלהטב"ית ושגזענות היא לגיטימית - לכו לה****ן"

Rio,de,janeiro,,brazil,,october,6,,2019.,p!nk,singer,during

החלטת בית המשפט העליון בארה"ב לבטל בשישי האחרון את ההחלטה ההיסטורית משנת 1973 של "רו נגד ווייד", הובילה למחאות ברחבי ארצות הברית ושלחה את הוליווד להביע את זעמה ברשת. מי שהצטרפה לאחרונה למחאה ברשת ויצאה במסר חריף היא הזמרת פינק שקראה למעריציה "לכו להזדיין".

עוד בתרבות ובידור:

הסלבס מגיבים להחלטת בית המשפט העליון: "הומואים תתכוננו, אתם הבאים בתור"

דורין סגול נפרדת מבעלה: "הבטחת לי שלא תעזוב אותי"

מצטערים לאכזב: ג'ניפר אניסטון שמה סוף לשמועות

אמש פרסמה הזמרת בחשבון הטוויטר שלה מסר חריף: "שלא יהיו אי הבנות - אם אתם מאמינים שמקומה של הממשלה בתוך הרחם, או להתערב בענייניהם של להטב"ים או שגזענות היא דבר לגיטימי - בבקשה לעולם אל תאזינו למוזיקה שלי. וגם, לכו להזדיין. סבבה?".

Let’s be clear: if you believe the government belongs in a woman’s uterus, a gay persons business or marriage, or that racism is okay- THEN PLEASE IN THE NAME OF YOUR LORD NEVER FUCKING LISTEN TO MY MUSIC AGAIN. AND ALSO FUCK RIGHT OFF. We good?

— P!nk (@Pink) June 25, 2022

כשאחד הגולשים הגיב לציוץ וכתב שהוא מקווה "שהסוכן שלה ישרוד את השבץ", פינק החזירה ציוץ וכתבה "אני הסוכן שלי, ואנחנו במצב מצוין". מאוחר יותר, שיבחה הזמרת את לילי אלן ואוליביה רודריגו שביצעו את הדואט "Fuck You" על בימת גלסטונברי והקדישו אותו לשופטי בית המשפט העליון: "תודה לכן לילי ואוליביה".

אוליביה רודריגו
אוליביה רודריגו מקבלת שבחים מפינק | צילום: shutterstock

זו ממש לא הפעם הראשונה שפינק לא מפחדת להביע את דעותיה. בשנה שעברה, הזמרת קידמה את מאבקן של קבוצת כדוריד החופים הנורבגית במאבק שלה נגד לבישת תחתוני ביקיני במהלך המשחקים, והודיעה כי היא מוכנה לשלם את הקנסות שהקבוצה תספוג בגין סירובן.