אוליביה רודריגו מקדישה את F--You לשופטי בית המשפט העליון בארה"ב

במהלך הופעתה בפסטיבל גלסטונברי באנגליה, הזמינה הזמרת אוליביה רודריגו את לילי אלן ויחד הקדישו את השיר Fuck You לשופטי בית המשפט העליון לאחר ביטול ההחלטה ההיסטורית בשישי האחרון

אוליביה רודריגו

הזמרת אוליביה רודריגו שהופיעה אמש בפסטיבל גלסטונברי באנגליה, החליטה להקדיש את הלהיט של לילי אלן "Fuck you" לשופטי בית המשפט העליון,שביטלו בשישי האחרון את ההחלטה ההיסטורית משנת 1973 של "רו נגד ווייד", שהתערבה בחקיקה מדינתית שאסרה הפלות ואפשרה את זכותן החוקתית של נשים להפלה.

עוד בתרבות ובידור:

מצטערים לאכזב: ג'ניפר אניסטון שמה סוף לשמועות

ביל קוסבי נמצא אשם בתביעה אזרחית בגין תקיפה מינית

שובה של המלכה האם: הסינגל החדש של ביונסה כבר כאן

"אני הרוסה ומפוחדת. כל כך הרבה נשים וכל כך הרבה בנות הולכות למות בכלל זה", סיפרה הזמרת כפי שדווח ב"Guardian". "רציתי להקדיש את השירה בא לחמשת חברת בית המשפט העליון שהראו לנו שבסופו של יום, לא באמת אכפת להם מהחופש שלנו. השיר מיוחד לשופטים סמואל אליטו, קלרנס תומס, ניל גורסוץ', איימי קוני בארט וברט קוואנו. אנחנו שונאים אתכם! אנחנו שונאים אתכם", הוסיפה רודריגו. לאחר מכן, הזמינה את הזמרת הבריטית לילי אלן, ויחד השתיים ביצעו את השיר ""Fuck you, שבמקור היה שיר מחאה כנגד ממשלתו של ג'ורג' וו. בו הבן.

"זה הגלסטונברי הראשון שלי, ואני חולקת את הבמה הזו עם לילי, זה החלון הכי גדול שלי שהתגשם", אמרה רודריגו. "אבל אני גם שבורת לב לא פחות ממה שקרה באמריקה", הוסיפה. "יש פה אמריקאים?" פנתה רודריגו לקהל באנגליה. "לעזאזל עם החרא הזה, שתזדיין אמריקה. כל ה*** הלא רלבנטים האלו שמנסים להגיד לנו מה לעשות עם הגוף שלנו", הוסיפה רודריגו בצעקות.