נחשפת רשימת הקניות של בריטני ספירס בכיכר המדינה

מה כוללת חגיגת בר מצווה המוערכת בכ-15 מיליון שקלים? כל הפרטים בפנים

| אומרים שמהצלחה לא בורחים. מנכ"ל ובעלי השליטה בחברת תדיראן משה ממרוד חתם היום (שני) על הסכם חסות לעונה שניה עם אלופת המדינה בכדורגל, הפועל באר שבע,  עם מי שעומדת בראשה- אלונה ברקת וכמובן נכח במעמד החתימה גם מאמן הקבוצה ברק בכר. על פי ההסכם החדש שחקני הקבוצה יקחו חלק במגוון פעילויות שיווקיות של החברה לאורך העונה.
אליניב ברדה, אלונה ברקת וברק בכר

עוד במשחקי הכסף 

כוכבת הרשת בת ה-16 בקמפיין ראשון הצצה למטבח של אשת ראש הממשלה  גל גדות נגד פריאנקה צ'ופרה עדן בן זקן בקמפיין חדש |מינוי חדש ברשת "אוטו סנטר": מנכ"ל קרסו טרייד אין וסמנכ"ל המכירות של אוויס אבינועם בר מונה לתפקיד מנהל הרשת. מנכ"ל הרץ ישראל דני שמעוני אמר על המינוי: "אבינועם הוא האדם המתאים להוביל ולהנהיג את הרשת לקראת האתגרים והיעדים השאפתניים המצפים לרשת".
אבינועם בר
| למעלה מ-400 איש הגיעו אל אירוע השקת הדיסק המשותף של אשת העסקים והסופרת גילה לפידות עם המנצח והמלחין גיל שוחט. השניים השיקו את הדיסק "חוברת אל הבעירה" במוזיאון תל אביב ואליו הגיעו כל חבריהם הטובים וביניהם סולי ושרי סקאל, ישראל שטיר, דליה ומשה ממרוד, גדי ואתי פרופר, נאווה ברק ונוספים. בסוף האירוע כל האורחים קיבלו עותק של הדיסק במתנה.
גילה לפידות ונאווה ברק. צילום: אביב חופי
| שר הכלכלה אלי כהן הגיע לביקור במפעל רב בריח בעיר אשקלון שם חיכו לו ראש העיר תומר גלאם. במהלך הביקור העניק כהן לבעלי החברה שמואל דונרשטיין היתר להרחתב המפעל.
אלי כהן
| שעות לפני שתעלה על הבמה אל מול למעלה מ-50 אלף איש, מלכת הפופ בריטני ספירס הגיעה לבוטיק אמור בכיכר המדינה. ספירס רכשה במקום טופ בגזרת וולנים של דולצ'ה וגבאנה ב-2,300 שקלים ונעליים של כריסטיאן לבוטין ב-3,200 ₪.
שופינג יוקרתי. בריטני ספירס
רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר