השף הבא של ישראל: תום לוי הוא הזוכה של משחקי השף

אחרי עונה של מנות מופלאות, 4 זכיות בתואר המצטיין ואינספור מחמאות מהשופטים – תום לוי מהנבחרת השחורה גבר על ברברה צליל אבי וגיא רוזמרין, והוכרז כמנצח הגדול בעונה השישית של משחקי השף; אסף גרניט, שבאודישן הראשון של לוי אפילו לא העניק לו סכין, סיכם: "למדנו ממך לא פחות ממה שנתנו לך"

זמן צפייה: 05:35

נשקר אם נגיד שהופתענו: תום לוי ניצח הערב (שלישי) את גמר העונה השישית של משחקי השף, בתום סרוויס שבו הגיש מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח. לוי, טבח ובעל קייטרינג מתל אביב שהתחרה לאורך העונה כחלק מהנבחרת השחורה, ניצח את ברברה צליל אבי מהנבחרת האדומה ואת גיא רוזמרין - נציג הנבחרת האפורה.

אסף גרניט, מי שעמד בראש הנבחרת השחורה לצד שף רז רהב, אמר ללוי במעמד ההכרזה על המנצח כי "למדנו ממך לא פחות ממה שנתנו לך". גרניט, נזכיר, היה השופט היחיד שלא העניק ללוי סכין כשזה בא לאודישן הראשון.

כתבות נוספות מתוך "משחקי השף":

לאורך העונה, לוי זכה ארבע פעמים בתואר מצטיין המשימה, כשבאחת מהן אף קיבל את הכרטיס הראשון לגמר. בסרוויס האחרון שהביא לו את הניצחון הוא הגיש למנה ראשונה אוסף טעימות בשם "3 ביסים", כעיקרית הגיש שקד עגל לצד חיטה ותירס ולקינוח הוא הגיש רייס פודינג וקרמל מיסו. מזל טוב תום!