אפייה מתקדמת בטעם של פעם - הכירו את תנורי בוש מסדרה 8

אחד הזיכרונות המתוקים שלי כילדה הוא הכנות לארוחות שישי בבית של סבתא. אבא חוזר עם שקיות של מצרכים, סבתא על הסירים, אמא על המאפים. אני ואחי מסתובבים כמו סו-שפים קטנים. שואלים המון שאלות ומנסים לשנן כל שלב תוך התבוננות זהירה.

עם השנים זה כבר פחות קורה. איש איש במשפחתו הגרעינית ובמרוץ החיים העמוס. אני לא יודעת איך זה אצלכם, אך עבורי- בסופי השבוע, כשריחות הבישולים עולים מחלונות הבתים, אני חוזרת אחורה כמו במכונת זמן קסומה למטבח של סבתא ולשלל המנות המפנקות שהיינו נוהגים לבשל ביחד.
תנורי בוש סידרה 8 - אפייה מתקדמת בטעם של פעם
לפעמים זה מרגיש לי כאילו הריחות והטעמים של הבית, ממתינים לרגע בו אצליח לשחזר אותם במדויק!  חברת בוש, אשר זיהתה את הצורך הזה שלנו  -השיקה את תנורי בוש מסדרה 8 . תנורים מתקדמים, יפהפיים, בעלי מגוון חידושים טכנולוגיים אשר מנצלים את יתרונות הקדמה על מנת להגיע לדיוק מושלם.
תנורי בוש מסדרה 8. אפייה מתקדמת בטעם של פעם.
  בישול ואפייה מעולם לא היו קלים יותר את חוש הבישול של סבתא, החליף חיישן ה- PerfectBake . חיישן ייחודי ובו עד 30 תוכניות מוגדרות מראש. החל מפיצה, דרך תבשילים, בשרים, דגים וכמובן.. קינוחים ומאפים. כל מה שעליכם לעשות הוא להכניס את המנה לתנור, לבחור את התוכנית המתאימה וללחוץ Start. תנורי סדרה 8 כבר יבחרו עבורכם את הטמפרטורה הנכונה, את משך זמן האפייה ואפילו את הלחות הנדרשת בתנור. פרפקט.
תנורי בוש מסדרה 8. אפייה מתקדמת בטעם של פעם.
  גם אופה, גם מנקה! אחד הדברים שפחות אהבתי בבית של סבתא, היו הניקיונות. גירוד שאריות שומן מרצפת התנור אינם מתחביביי גם היום. בתנורי סדרה 8 לא תצטרכו להתאמץ. פירוליזציה מושלמת בטמפרטורה של עד 480 מעלות תעשה את מלאכת הניקוי עבורכם! דבר נוסף שאהבתי בסדרה החדשה הוא שניתן לבחור מבין שלוש תוכניות ניקוי שונות. בהתאם לכמות הלכלוך שבתנור.
תנורי בוש מסדרה 8. אפייה מתקדמת בטעם של פעם.
  תנור חכם לבית חכם. העתיד כבר כאן בדגמים השונים של סדרה 8 תוכלו למצוא עוד שלל חידושים טכנולוגיים, כמו: טורבו עם אפקט 4D Hotair , חימום מראש במהירות שיא, סגירת דלת שקטה ואפילו טכנולוגיית Home Connect – דגמים בהם ניתן לשלוט מרחוק על פעולת התנור באמצעות אפליקצייה ייעודית מכל במקום בבית ומחוצה לו! בקיצור, חוויית אפיה מדהימה. פירוליזציה. עיצוב מרהיב. טכנולוגיה מתקדמת. מה עוד אפשר לבקש מתנור?