הכנפיים של חיים כהן וההמבורגר של אהרוני: הפסטיבל שמביא את כל השפים לשכונה

הכנפיים של חיים כהן, המעורב של אבי לוי, וחכו שתשמעו על הכנאפה המעופפת שכל העיר מחכה לה. פסטיבל האוכל של עפולה יוצא לדרך, וזה מה שמחכה לכם שם

זמן צפייה: 04:17

פסטיבל האוכל של עפולה העונה לשם המחמיא AFOODIS, מביא את כל השפים הגדולים לשכונה עם מנות דגל, תפריטי ספיישל, דרינקים ובעיקר - מלא אווירה טובה בפארק ירוק עם מרחבים עצומים ומלא מקום לזלול את כל הטוב הזה. הפסטיבל הקולינרי הצפוני יתקיים ברביעי וחמישי (4-5.10) בפארק הרכבת בעפולה ויארח את השפים המובילים בארץ, ביניהם חיים כהן, ישראל אהרוני ואבי לוי, לצד מסעדות מקומיות שיקימו דוכני פופ אפ עם מיטב המנות בגרסאות כשרות ובמחירים מיוחדים לפסטיבל.

ישראל אהרוני
גם הוא יהיה שם. ישראל אהרוני וההמבורגר | צילום: אסף קרלה

כתבות נוספות ביאמיז:

פסטיבל עפודיז
מלא טעמים במקום אחד. פסטיבל עפודיז | צילום: דוברות עיריית עפולה

בין המסעדות והמנות שתפגשו בפסטיבל: הקבב, ההום פרייז והכנפיים של שף חיים כהן, ההמבורגר של השף ישראל אהרוני, המעורב של מסעדת המוציא של השף אבי לוי והשניצל בחלה של השפית רחל בן אלול. דוכני אוכל הרחוב יגיעו גם הם להופעת אורח, ביניהם השוק 34 עם באן בשר מפורק, וגרסה טבעונית של רדיפיין; מאפי הבשר של בבי שיוגשו בגרסאות שונות, ואל תפספסו את בורקס המים משכונת התקווה שיככב גם הוא בפסטיבל. בגזרת הקינוחים CREMERIE DE L'ÉCLAIR יגישו וופל בועות עם גלידה ומיליון תוספות מטריפות, ואי אפשר בלי כנאפה מסורתי וצ'ורוס ספרדי לוהט היישר מסיר הטיגון. את האווירה ישלימו הופעות אורח של טיפקס, מוש בן ארי ודי ג'ייז מתחלפים, עם אלכוהול להרמת המורל והרבה בריזה נעימה. הכניסה חופשית.

פסטיבל עפודיז – 4-5.10, פארק הרכבת בעפולה, הכניסה חופשית